Vlada FBiH donijela konačnu odluku: Na Londonskoj berzi zaduženje u iznosu od 1,6 milijardi maraka

/ Komentari (26)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

Zadužite

Samo uredite socijalni sistem,onako kako su uređene zapadne zemlje. A ne sistem sda falangi kojima smo svi punili kasu,a samo njihovi podanici i uhl**** imali koristi. BIH je bogata resursima i može se zaduživat za boljitak borca,radnika,penzionera,trudnice, djeteta itd.

PEDERACIJA KAPUTT

Ko ce dugove da vam vraca?

***

***

Korupcija u drzavnoj firmi

Šta je s korupcijom i kriminalom u Agenciji za oduzimanje imovine? Radi se o federalnom nivou. Tuzilastvo ni cuveni Poskok ne preduzima ništa. Stimanje konkursa, ugovora o djelu od godinu dana? Sram vas bilo

Samo

Se pametne države zadužuju pod komercijalnim uslovima a me kod MMF-a. Zna trojka sa 2031 neće biti na vlasti. Bravo Nermine

Robot

Za sta se mi zaduzujemo? Za limuzine i osobne vozace? Ko ce to vracat ba?

Komentator

Kakvi nesposobnjakovići i zločinci, pa lakše je bilo u ratu nego pod vašom šapom, sve rasturiste da vašoj djeci ostanu hoteli na Jadranu, ne zna se ko je gadniji, fuj, fuj, fuj. Sposobni ljudi bi za milijardu pokrenuli državu, vi je prodajte, šta je zalog za zaduženje, od čega ćete vratiti, gori ste od Dodika iako je to vrlo teško biti

Pa kako je moguce da se bogata zapadna njemacka,

po rijecima slucajnog prolaznika, zaduzuje na londonskoj berzi kao i sto puta do sada propala rs? Bice da su ipak srbi u pravu, a ne cuveni bosnjacki minhauzeni.

Fdethu66khttu

Kakvi nesposobnjakovići i zločinci, pa lakše je bilo u ratu nego pod vašom šapom, sve rasturiste da vašoj djeci ostanu hoteli na Jadranu, ne zna se ko je gadniji, fuj, fuj, fuj. Sposobni ljudi bi za milijardu pokrenuli državu, vi je prodajte, šta je zalog za zaduženje, od čega ćete vratiti, gori ste od Dodika iako je to vrlo teško biti ka Komentator Brini se o ovcama,nije tvoje da se brineš o ovakvim pitanjima.

Je.. te bakir

Se pametne države zadužuju pod komercijalnim uslovima a me kod MMF-a. Zna trojka sa 2031 neće biti na vlasti. Bravo Nermine ka Samo Nisi majmune ni pročitao članak a komentarišeš.

Fake News

Čuj to da se bogata i prebogata FBIH zadužuje na istom mjestu kao siromašna, već 30 godina samo što nije propala Republika Srpska!? Kako sad ovo moji dobri i predobri multietnićari

ohhh

Moze li ko zaustaviti ove ludjake. Unuci ce nam ispastati.

Tabasco

SDA je zlo, al ove treba u Hag, ovo je zloĉin protiv naroda

Laxative

Ova seljačina iz Konjica nas samo zadužuje, pokrade sve živo, kakav smo mi je eni narod i ovu đubrad gledamo, a oni otimaju a sve su upropastili. Malo je za ove i smrtna kazna, ebbo li im onaj Marfijaner trm.

za lijeka am trebalo

8000 maraka sebi platu isplacuju a drzavu zaduzuju

***

***

Ceo

Kako su se skupili bijednici dok zemlju predaju u roblje zapadnoj oligarhiji! Trebalo bi ih sve odmah pohapsiti i zatvoriti!

***

***

Xxx

Hebem vam sve zivo, i mrtvo

***

***

PAMETNO !

Svake godine od FBiH blentitet Rs naplati oko 1 milijarde na račun razlike uplata PDV, akciza, poreza, raspodjele radnih mjesta u vlasti BiH. Ako je ovo uzeto sa namjerom da se koriguju koeficijenti raspodjele nadoknadiće se za nekolike godine.

Klimavo-kilava vlada

Provedite se pa ce nasa unucad placati vase tuarege i bmv,fukaro jedna nepismena

Hahahahahahahaha

Kakve ublehe boze sacuvaj, ovo pune sebi dzepove prine izbora

1601

Pretili, neizmjerno i bestidno glupi nehl****vić nesposoban za sve sem za površno laganje naučeno u SKOJ-u, samodopadni šatro košarkaš s više ličnih grešaka nego pogodaka bez ijednog semestra fakulteta i slinavi fan debelocrijevnih meraklija s evidentnom pohlepom za visokom funkcijom šatro suprotstavljeni sociopatskom gutavom turopoljcu iz Laktaša i kockastom ćiriličaru iz bivšeg DB-a s neskrivenim segregacijskim fašizmom u onim razrogačenim očima. Fali im samo onaj Alijin trezorski lažov sa svojom Meduzom u tijelu Žene, lažne doktorice da slika bude potpuna da bi obični, mali čovjek bio svjestan kakvi sve degenerici već 30 godina kradu živote nama, a po svemu sudeći i našoj djeci, skoro pa beskonačno, a svakako beznadežno. Ovakve degenerike niti Dante nije umio valjano opisati. Fuj.

Tito Titin

Moze li ko zaustaviti ove ludjake. Unuci ce nam ispastati. ka ohhh izadjite na ulicu i proterajte sve ove lopove sta palamudite vise 30 godina kako vas nije stid samih sebe

/ Najnovije