Visoki zvaničnik NATO-a stiže u Sarajevo: Boris Ruge dolazi u ključnom trenutku za sigurnost BiH
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Šta opančad kaže na to?
Šta opančad kaže na to? ka Ša kae?
500 miliona evropljana stalno traži pomoć od 350 amerikanaca da ih odbrani od 150 miliona Rusa. Ne kontam šta EU u stvari traži od Amera ??
Premijer Andrej Plenković u Banskim je dvorima primio njemačkog kancelara Friedricha Merza. Prvi je to posjet nekog njemačkog kancelara Hrvatskoj u posljednjih 7 godina. Dvojica čelnika potvrdila su tradicionalno bliske i prijateljske odnose u sklopu EU- a i NATO-a.Plenković se u subotu sastao i s latvijskom premijerkom Evikom Silinom, kao i irskim zamjenikom premijera Simonom Harrisom.Hrvatska i Latvija imaju komplementarna stajališta o nizu europskih tema, a izvrsne odnose gradimo i u okviru Inicijative triju mora kojom Hrvatska trenutačno predsjeda. Zajedno s Latvijom i Nizozemskom predvodimo Koaliciju dronova u sklopu aktivnosti jačanja europske obrane, napisao je Plenković.
Dolazi i štaaa To samo čitaoci faahre I njegovog tari***a misle Da će im se nešta bittno Desiti Da će imsti visoki standard Imati repa Da će biti ko oni u monaku De ne prdite Hahaha Kolko ih je došlo i prošlo A šta je bilo ništa 2005 je davno prošla
Premijer Andrej Plenković u Banskim je dvorima primio njemačkog kancelara Friedricha Merza. Prvi je to posjet nekog njemačkog kancelara Hrvatskoj u posljednjih 7 godina. Dvojica čelnika potvrdila su tradicionalno bliske i prijateljske odnose u sklopu EU- a i NATO-a.Plenković se u subotu sastao i s latvijskom premijerkom Evikom Silinom, kao i irskim zamjenikom premijera Simonom Harrisom.Hrvatska i Latvija imaju komplementarna stajališta o nizu europskih tema, a izvrsne odnose gradimo i u okviru Inicijative triju mora kojom Hrvatska trenutačno predsjeda. Zajedno s Latvijom i Nizozemskom predvodimo Koaliciju dronova u sklopu aktivnosti jačanja europske obrane, napisao je Plenković. ka Zar bez bezvezTUKANOVOG CIRKULAR-drona?!