Vijećnica Melisa Golić napustila SDA i postala dio većine koju čini PDA
/ Komentari (4)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
ŽELJNO PAAAAARA.... MALO U SDA, PaDAj JOŠ!
ŽELJNO PAAAAARA.... MALO U SDA, PaDAj JOŠ! ka ZNAČI JOŠ JEDNO OGRIJALO SUNCE BANOVIĆKO I šta hoćeš da kažeš da u sda nije imala para
Imajte malo obzira. Nije prešla za pare. Žena je inžinjerka a od kada je postala vijećnica PDA-ovci su je preraspodijeli na radno mjesto u jamu Omazići. Izdržala je eto nekih godinu i malo više i nije mogla dalje. San svakog čovjeka u Banovićima je da radi u rudniku a onda postaješ žrtva sistema. Maltretira te SDA ili PDA i to zavisi ko je na vlasti u rudniku.
Nije go*no nego se pas pos*o.