Vasković otkriva pozadinu Stevandićeve 'ponude': "Bio bi to kraj OHR-a i velika pobjeda Dodika"
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
OVO JE ONAJ VLAH RATNI NOVINAR I SVJEDOK GENOCIDA U SREBRENICI !!!
***
Neka dodju u Sarajevo sva trojica na pregovore i eto neka Smithler bude medijator...ahahaha
Bio bi to opstanak Dodika na vlasti i prolongiranje postojanja ove tamnice naroda koju zovemo Bejha. Za nadati se da će se trojka zainatiti i prisiliti Mileta da ide dalje.
Dok balon zvani bih ne pukne. 2026.vam je plafon.
NEMA POVLACENJA PROPISA, STEVANDIC NEKA ***** SVOJU USLOVLJAVA, F U J SRPSKI PROVOKATORI, USKORO CETE U BAJBOK....
Foka Stevandic bas se zna sega cirkusant u skupstini RS pa on je da vodi koride a Dodik da pjeva pod satorom a Viskovic volusina za bodnje jesu primitivci sva trojica rodeni za te uloge a jadni narod u RS moraju trpiti te primitivce i krkane
Doslo.iz straznjeg donjeg dijela tijela u glavu! Malo strah proradio.od imstitucija BiH. Ima drzave, a po izjavi pocinje i da postuje institucije BiH. Jbg valja u visegodisnji zatvor. Pa.malo.sad moli, malo bi se i dogovorio. Hahah, al kasno. Napravili ste milion djela za hapsane
Oni su se izgubili u laži prevarama.
Svi glupi, samo je Gicko Crveni Kombi pametan. Nego, plase li se ovi balkanski hemoroidi kore od banane i otvorenih prozora? Ja bih se plasio na njihovom mjestu. @Republikanac Slazem se. Neka gura i dalje. Da se konacno rijesimo etnicke mafije i plemenskih ingerencija. Valjda si shvatio da sve ide ka tome, a i u kojoj smo zoni uticaja?