Uhapšen i Nermin Dizdarević, treći osumnjičeni za silovanje djevojke na Ilidži

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Uzalud mu sve

pare što uzima ko lopatom, ali ovaj ljigavac Omar ima želudac za ne povjerovat. Hijene, šakali i strvinari su za njega gastronomska gospoda!🤮

nadimak

***

bez žurbe s njima , jajca malo u

stegu i sve ok , bili bi dobri vjeruj

omar strvinar gadni

treba mu suditi za saučesništvo , podstrekavanje na činjenje zločina , i vrijeđanje žrtve

Sve ove

fekalije u prividno ljudskom obliku trebale bi biti likvidirane prilikom hapšenja! Svijet bez njih bolje mjesto, stigne ih barem dio kazne za učinjeno, nema povratnika niti u zatvorima žderu i bildaju na račun naroda, smišljajući nova zlodjela čim ih puste!

Gdje su sad oni iz udruzenja panteri?

Gdje su sad oni iz udruzenja panteri da se obracunaju sa ovim manijacima? Znaju hvatati tamo neke pi ck ice i pe der ci ce i na njima se izivljavati. Hajte gospodo da vas sad vidimo, kad sud i tuzilastvo ne rade svoj posao inace ce i vase kcerke ovako zavrsiti.

Bravo

Sto im stagliate imena i prezimena u novine. Nek se zna!!

Adi

kastriraj na licu mjesta debila

Zvali bi ga Eunuh

Da je pravde

Pravo

Najgore u svemu sto su u BiH kazne za silovanje veoma male. Ako se dokažu i ova ostala djela koja su napisana nadam se da nece proci ispod 10 godina.

Guest

Omare žbiru ljigavi

/ Najnovije