Tijesna borba: CIK objavio nove rezultate, Karan (SNSD) blago vodi u odnosu na Blanušu (SDS)

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Trazilli ste, dobili ste

Dva Dodika

Željko

Ovo i jeste problem ove države! CIK broji glasove kao da se iz aviona nije vidjelo da su izbori pokradeni! U MZ Snagovo kod Zvornika je bilo upisano u birački spisak 400 ljudi i po onom kijametu ispade da su svi izašli na biralište i Karan je dobio gotovo sve a Blanuša 16 glasova. Inače svih 400 birača su bili Bošnjaci. Danas bi umjesto brojanja glasova trebalo da se privode članovi biračkih odbora. Stranac kopa oko Vareša a Ustavni sud mu zabranio i niko ni da pisne. Načelnik Goražda zovnu azil iz manjeg entiteta i on uspava 300 pasa jer se ne pridržava taj azil državnog zakona! Klasično krivično djelo od strane ološa iz Goražda! I tako mogu nabrajati do jutra! Ovo postaje džungla! Sram vas bilo!

maligni zapad se maksimalno trudi

da onemogući legitimnu i slobodarsku izbornu volju slobodarskog srpskog naroda. sramotno i skandalozno od petokolanaških sluga i zlih zapadnih sponzora.

IVA

da onemogući legitimnu i slobodarsku izbornu volju slobodarskog srpskog naroda. sramotno i skandalozno od petokolanaških sluga i zlih zapadnih sponzora. ka maligni zapad se maksimalno trudi BIRATE SMECE SLOBODARSKO ,ZLOCINACKO KRIMINALNO! TKO VAM BRANI?????????? BIRAJTE DO PROPASTI RS:):):):)

/ Najnovije