Stojnić reagirao na tvrdnje Vaskovića: 'Radi se o velikoj dozi ljubomore njega i njegovih saradnika'
![Stojnić reagirao na tvrdnje Vaskovića: 'Radi se o velikoj dozi ljubomore njega i njegovih saradnika'](https://storage.radiosarajevo.ba/article/562643/871x540/denis-stojnic-septembar2024-pa.jpg?v1727716654)
Reporter Slobodan Vasković u novom tekstu na svom blogu objavio da je Tužilaštvo Bosne i Hercegovine proširilo istragu protiv MMA borca i ugostitelja Denisa Stojnića zbog pranja novca te objavio tekst u kojem tvrdi da zna nove detalje slučaja, našoj redakciji se javio Denis Stojnić.
Reagirao je na pisanje Slobodana Vaskovića i sadržaj njegovog maila prenosimo u cijelosti:
"U potpunosti demantujem sve navode iznesene u njegovom tekstu. Moje mišljenje je da se ovde radi o velikoj dozi ljubomore njega i njegovih saradnika, koji su meni poznati.
![Oglasilo se Tužilaštvo o teškoj nesreći kod Bijeljine: Poginule dvije djevojke (19)](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579073/300x185/automobil-bijeljina-16fen25-infobijeljina-2.jpg?v1739714069)
Oglasilo se Tužilaštvo o teškoj nesreći kod Bijeljine: Poginule dvije djevojke (19)
Moja nova advokatica Lejla Čović, koja će me u buduće zastupati na sudu.
U narednom periodu će uputiti tužbe Vaskoviću i medijima koji su iznosili laži o meni u ovom, a i u prethodnim tekstovima, jer su mi svojim lažnim pisanjem nanijeli štetu", navodi se u reakciji prof. Denisa Stojnića.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.