Sabina Ćudić: Sram Vas bilo, gospodine Komšić
/ Komentari (36)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Normalno. I nije znao o čem shere.
𝕾𝖐𝖎𝖇𝖎𝖉𝖎 𝕿𝖔𝖎𝖑𝖊𝖙
Našla se ova Tuka, nvo bič da nekome nešto kaže, mtr svju gotačku ebla. Beskorisna uhljebuša.
Vidi bijele miševe, a na ulici ga poturi šamaraju. Jado pijani...
Prastaj Cuducka, bio je pijan.
majstor ublehe, 16 godina uzima pare u predsjedništvu, ništa konkretno nije uradio za državu osim što lupeta po medijima
Sabina, tvoja stranka najviše glasova dobije od Sarajeva, a ti tako prema Sarajevu! Pored toga si se najviše oparila u jednom mandatu, a pričaš da je neko lopov!
Sabina sram tebe bilo a ne Komšića koji je svoj život žrtvovao za slobodu i ovu zemlju.
izborna, borba za fotelje, raskokodakala se ko nikad, 4 godine prespavala. vidjena matrica.
nema taj obraza
Sabina Zasto si došla iz Beograda u 01.10.1995 u I3 razred II gimnazije
Kad bi glupaca znala sta je moc A sta rat i zasto se vode ratovi I zasto bi dosao u emisiju kada ne bi uspio da glupaci dokaze i pokaze da je glupaca Samo njoj treba toliko rijeci da bi konacno rekla nesto i opet nista ne kaze Znamo cija je njihova stranka i ko ih finansira gura progurava svo vrijeme od njihovog ljigavog izlegnuca na potezu bascarsije do c.vile il pofalica
Ja tama hteo da kažete jeste dosadni sa Željkom Cvijanović kad ono u pitanju je Sabit, znači nemaju ovakve samo Banja Luka nego i Sarajevo 😱
Sabina sram tebe bilo a ne Komšića koji je svoj život žrtvovao za slobodu i ovu zemlju. ka CXC Komšo poginuo u đenosajtu 1993. ali ga smrt nije spriječila da mrtav (pijan) sjedi u fotelji hrvatskog člana predsjedništva nakon pogibje već skoro 20 godina. Đe si ti mala poginula braneći Bosnu ba?
OVO VAM JE BUDUCA KUMA GEJ PARADE SPODOBA KOJA SE PO WASHINGTON EKSKURZISALQ NA NAS RACUN A SAD BI U EVROPU!!!! MOZES SAMO NA KOSOVO SIPTARKOO LJIGAVA
Ne diraj nam zlatnog ljiljana Sabina! Ti i tvoja stranka ste veliko razočarenje
zato i jesu napadi na nju, samo joj se ponekad omakne koji lapsus i ne znam sta joj to treba, mi se nemamo sta komne dodvoravati i izvinjavati niti umanjivati neciji zlocin.Istina je takva kakva jeste, ona je zadokumentovana. Okrenimo se buducnosti, idemo dalje
Ko se *****hama uvlaci u zicagu
Sabina se upali u izbornoj godini sa zeljom i ciljem da svoj zivot provede u skupstinskim klupama u maniru Genjca, Komsica, Becirevica, Mehmedovica, Covica, Spirica i vjecnih parlamentaraca...para laka, rad nikakav, eldoradooo.
Kakva je ovo priča i zakuhavanje. Želite opet posvađali Bošnjačkim narod kao što ste uradili 2021-22 godine.
Slušati pametnu ženu, pritom obrazovanu i upućenu koja koristi pamet a ne laži, manipulacije i smicalice. Čak je i prelijepa, gradska curka! Nasuprot njoj su neuki potrošeni starci kupljenih diploma a debelih računa, lopovluk im zanat, laži i nepoštivanje vlastitog društva i naroda. Primitivluk i papanluk u odijelima i kravatama a neki i u šlafrucima... ma neuporedivo!
Komšić vam je zadna brana za izdaju i peistanak na podjelu Bosne.... gledam te sinoć kako spominješ genocid ovo ono da pokriješ svoje political power rečenice. Mi zanoimo da je bio genocid, to trebaš podsjetiti eu PARLAMENTARCE , JASNO I GLASNO. Kad si ti protiv Komšića,. cijeli HDZ i hrvatska politika i diplomatija, za Željkom i u vatru. Iz svog bahatog i pokvrenog političkog rakursa sa nosom kojim paraš nebo ti to nikada nećeš razumjeti. A ni Dino Konaković.
Na izborima se najbolje vidi tko i koliko dijeli beiha društvo, zapravo državu. Vama samo treba dati priliku da se izjasnite, a izbori su za to najprikladnija prilika. Na otrcanom narativu se dobiju stolice u parlamentu i ne na programima i harmonizaciji društva (između narodaaa). Laganje je postalo poželjno kao narativ, ako je u interesu "naših interesa". Laž je nešto najneprihvatljivije među narodima, kao i među običnim ljudima. Komšić je sam po sebi jedna velika laž. To da se borio za jednu skupinu kad je bila napadana, to je dužnost i zbog toga ne zaslužuje nikakvu nagradu, kao ni nitko u sličnim situacijama. Zar vam nije dosta tog partizanluka? Znam da ovakav moj narativ nije popularan, a vi se radije upitajte zašto je to tako. Posebna kategorija je prisutna mržnja koja se širi po medijima i u javnim govorima na dnevnom nivou. Mrzi se zbog straha, racionalnog ili iracionalnog. Ako vas netko mrzi, krivica je u vama. Pitajte psihijatre i psihologe, isto će vam reći. Shalom.
CUDICKA NE ZNA DA LI BI PISKILA ILI KAKILA ALI SVAKI PUT USEREDO KRAGNE🤣
Gospodjo, Cudic zasto se ne preselis u Srbiju ili tamo negdje gdje mozes lajati o Bosni i Hecegovini, nemoj dolazit u federaciju neka te u Bijeljini ili Beogradu! sram te bilo!
Ako neka da se stidi oda si Ti Cuducko!
bi trebali biti uhapseni, zeni se prijeti a to je po nalogu kosovaca i rezima iz komsiluka za koji radi dobar dio bosnjacke piliticke kvazi elite. Ljudi pisu i nemaju pojma zasto samo su dobili direktivu i zato moraju biti uhapseni, jednom se tome mora stati u kraj
Neki ste vjerojatno primijetili da često moj komentar završim sa "Shalom", što za neke uši zvuči kao provokacija. Radi se o židovskom pozdravu, koji ima isto ili slično značenje kao muslimansko "Selam". Ako nekoga nervira "shalom", neka ga nervira, ja s time nemam problem, kao ni sa jednim narodom, pa tako ni sa židovskim. Nikada, baš nikada, ni jedan narod ne pokreće ratove, niti za to snosi odgovornost. Niti jedan narod! Uvijek se radi o političkim elitama, koji sustavno, širenjem laži, straha i mržnje, pripreme vlastiti uplašen puk na rat, odnosno na napad od strane ciljanog neprijatelja. Vidim kako se kroz medije veoma lako prenesu ratne poruke na obične ljude, koji kao da ne vide alternativu huškanja: sami lažu i koriste neargumentirane kvazi-činjenice, sve kroz narativ prijetnji...a to uvijek izazove mržnu, strah i otpor "druge strane". Shalom. :)
Vidi bijele miševe, a na ulici ga poturi šamaraju. Jado pijani... ka Sejdo PORVACENI pokatoliceni siftaru
Komšo poginuo u đenosajtu 1993. ali ga smrt nije spriječila da mrtav (pijan) sjedi u fotelji hrvatskog člana predsjedništva nakon pogibje već skoro 20 godina. Đe si ti mala poginula braneći Bosnu ba? ka Tako je! Poginula ti ***** pod Sejdom
Sabina sram tebe bilo a ne Komšića koji je svoj život žrtvovao za slobodu i ovu zemlju. ka CXC Žrtvovao je on nešto drugo: svoj obraz izigravajući hrvatskog pijuna u igri velikobošnjačkih političara! I da citiram Sabinu: "Sram vas bilo, gospodine Komšiću. Zaista sram vas bilo!"
Tako je to kada je jezik brži od pameti " genijalko". Napokon si sa svojim podmetanjima i sijanjem laži na sve one koji te baš, ama baš , ne gotive. Bolje se osvrni na one svoje protuhe i lopuže iz stranke od bazena Bembaše do Otoke:
izborna, borba za fotelje, raskokodakala se ko nikad, 4 godine prespavala. vidjena matrica. ka de ba Probudila sa na vrijeme da je narod vidi kakva je u stvarnosti.
bi trebali biti uhapseni, zeni se prijeti a to je po nalogu kosovaca i rezima iz komsiluka za koji radi dobar dio bosnjacke piliticke kvazi elite. Ljudi pisu i nemaju pojma zasto samo su dobili direktivu i zato moraju biti uhapseni, jednom se tome mora stati u kraj ka svi koji napadaju Sabinu
polupismeni ko SABINA.UMISLILA DA JE MANEKEN.PA NAM PARE TROSI NA SIGICANJE!GLAVA NULA BODOVA.ali, stanovi, kuce,idu osdd ruke!LJILJAN JE ZA TEBE MISLENA IMENICA!MRSKA, NARAVNO!
Jedina razlika izmedju vas dvoje je u kilazi.