SNSD-ova portparolka nervoze: Oglasila se Vulić nakon svađe u Parlamentu BiH

/ Komentari (16)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Jomekinro

Odje.. kučko...

Kija

Ne znam što se ovoj daje prostor,nebitna je.

Habuhabuhabu

Je li ova pokazala diplomu?

Duga

SNSD ovo duboko grlo

heh

evo je...nek vam ova radja :P

Nitro

Ko je marko g...i haver zvaljave

Kome čemu

Jučer je ovaj sds podržao veto i cvojanokučku, a danas u znak zahvalnosti pomisao skoro degenek. Pa dobro su Bošnjaci ikako i opstali sa ovakvima

visocica1662

Knozi ova kucka ima naj bolja pusacka usta.

HUKA

Kao stvorena za strasila na njivi protiv ptica stetocina.

Roktalica

Pi,molio bih da nam ne gadite ženski svijet ovom slikom roktalice.

Guest

Vidi zubate kobile. Ova kad ga fanfa, moraš se bojati, da ga ne odgrize. 🤮👻🥵👉🏻👌🏻🫣😂😂😂😂

Barbi

Boẓ̌e dragi moẓ̌e li.proč̣itati nešto lijepi kulturno onakokaki dolikuje nekome ko se nalazi u ovim stolicama ,,sa Visokim,,platama,,da bi nam donosili odluke da bam svima bude bolje

Julka

NAKAZA- NEDAJ BOZE DA TI SE POJAVI NEGDJE U MRAKU A I OVAKO JE STRASILO....

Sonson

MAJMUNICA VLAŠKA

Koki

Dosta se nakrcali pa neka i drugi probaju Ako je išta ostalo iz vas.

Kačavenda Jebic

Ovoj spodobi od osibe koja ne zaslužuje ni slovo na njeno blebetanja Ne čadtite je medijskom pažnjom i prostorom To je plačeno stvorenje za cirkus koji uživa jer ima sve kvalifikacije za takav show !!

/ Najnovije