Snažne osude SDA i iz vrha opozicije u RS: 'Ovo predstavlja destabilizaciju mira u BiH'

/ Komentari (13)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Poštar Joca

SDA je snaga naroda! Zato hin se svi i boje! Dole trojkaški izdajnici a gore SDA koja će opet voditi narod do pobjede!!!!

Koel

Zna SDA kako zakuhati dodatno i napraviti novi problem. To im je uvijek najbolje polazilo za rukom i pljacka narodnih para. Ako se vrate u vlast i od opozicije RS ce stvoriti nove radikale i opet sve jovo na novo. Godinama cemo slusati prepucavanja

🐾🐾🐾🐾

Pa onda nemoj ni ti da ga tom populistickom narusavas I da sam na mjestu visokog sve bih vas zabranila na slijedecim izborima sve koji su u zadnjih pet godina obnasali vlast Al bukvalno sve A posebno ove stranke koje su postojale prije rata ovaj trio coporativni fantastikus hdz sda i sds a snsd je svakako proslost

😎😎😎😎

Građani Brčko distrikta izađu na referendum i odluče o statusu Brčko distrikta. Zar vi pravoslavci ne radite istu stvar ?

Nismo sposobni

Brinuti ni o ovome a još bi i distrikt da rasparčaju, sve je pljačka. Srećom izumiremo, priroda uvijek na kraju obavi svoje.

Fuuuuj

Eto, Dodik ne predstavlja destabilizaciju mira? Skinete ga kod sebe s vlasti, uhapsite ga, isporucite tuzilastvu i MIR i nema nista od SDA zakljucaka. Jednostavno, zar ne? Eto zakljucci problem a vas vlasnik zivota Dodik moze da radi sta mu je volja. E ne moze, Brcko je cijena, pa vi vidite. Kad sve krsis, rusis, provociras, prijetis, negiras, opstruises, ne mozes ocekivati MIR. Haj sad lijepo hapsite Dodika da bude MIR, jednostavno da jednostavnije ne moze biti. Bicete vlast kontate? Kreiracete klimu MIRa.

Koel

Zali se dodi on je prwkrsio ustav a ko prkrsi ustav gubi brcko po konacnoj arbitrazi papaaaaa

Koel

Zna SDA kako zakuhati dodatno i napraviti novi problem. To im je uvijek najbolje polazilo za rukom i pljacka narodnih para. Ako se vrate u vlast i od opozicije RS ce stvoriti nove radikale i opet sve jovo na novo. Godinama cemo slusati prepucavanja ka Koel ti trojaneraki smetljaru odhebi od mog nicka ovo lazni predstavnik

666666

A kad oni udaraju na ustav to je ok Samo udijeliti Brčko u FBiH

Bosanac

Zar ti Goliću misliš da smo slijepi pored dodikovog pokretanja rata, a da jednu tako zdravorazumsku izjavu proglasiš huškačkom.

Poštar Joca

SDA je snaga naroda! Zato hin se svi i boje! Dole trojkaški izdajnici a gore SDA koja će opet voditi narod do pobjede!!!! ka Poštar Joca Znam da je grozno jer je nedelja ne može se ogrebati za pivu pa si odlučio da pišeš komentare u moje ime jer sam te pročitao i otkrio 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ABBA

BOSNJAKA JE U GRADU 55% .ZASTO ŠUTE ILI SU POLITIČARI KUPLJENI

Cico

Dobićete Brčko ali u ****u dobićete metak u glavu

/ Najnovije