SDP BiH: "Ovaj pokušaj Bakira Izetbegovića neće proći"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Samo mali zeleni ne vide da je SDA najveće zlo u BiH
Sda je sekta,ratnih profitera,lopova,kokošara, podrumaša,krezavih i nepismenih smrdljivih spodoba,stoka sitnog zuba,itd,itd.
SDA ce sa Blanusom, SDS ima da bude cijela BiH!!! Divlje pčele dolaze… !!! Konacno cemo i mi iz RS u mirnije vode, rahatluk i suživot !!! A vama kako Neko odredi( jer u Boga ne vjerujete)?!? Tekla voda, od brijega do …!!!
i njihova snsd bratija opet zajedno
Ovo je realno objašnjenje čovjeka koji je digao ruke od države BiH i svih ljudi koji misle na ovakav način. Činjenica da neko rješenje situacije vidi ******vnom sudu RS, a ne ******vnom sudu BiH, duboko je zaglibio u blatu privatnih interesa i da ne vidi ni metar ispred sebe, a kamoli da dugoročno razmišlja o integraciji i uređenju države BiH. Važno je samo kratkoročno zavaliti nekoga i ispasti frajer u datom trenutku. Što se tiče tužbe za reviziju očekivano je da Nikšić ne krivi Čovića za to, jer kad se šefu zamjeriš, noga ti je iz kartela.
Sda je sekta,ratnih profitera,lopova,kokošara, podrumaša,krezavih i nepismenih smrdljivih spodoba,stoka sitnog zuba,itd,itd. ka Bora.c Isto kao i HDZ sekta sa svojim matanskim biračkim tijelom i SNSD i partneri sa svojim opančarsko đikanskim biračkim tijelom.
Dao si ti sve SNSD-u i HDZ-u i sad se pravdaš.A interesantno kad ste sve usr...li onda vam je uvijek neko drugi kriv.
Kako nece proc ?? XD Svo zlo koje to trezorce radi BiH-a, CITAV svoj parazitski zivot, mu je proslo i prolazi jos uvijek !! Ni on ni ona njegova vjestica sebija nisu krivicno odgovarali ni za jedno njihovo zlodjelo !! Ovaj sdp BiH-a baca suplje price, zasto nisu u 4 godine svog mandata zahtjevali od Suda, Tuzilastva i onih 16 nesposobnih, preskupih agencija da nesto urade za BiH-a ?? Ovo je jeftini populizam, kukavicko dobacivanje "iza ledja".. Vidi se da su i oni bili u dosta talova sa izmetbegovicima.. Niko ih "ne napada", zive fino na budjetu (NASIM ledjima).. izdaju nas, prodaju, kradu, pljacakuju, protjeruju.. i jos uvijek su tu..
a vidi ovih njiva sto su se uspeli lupaju gluposti ni dunav vas ne moze oprati stize oktobar josss maloooo.
a vidi ovih njiva sto su se uspeli lupaju gluposti ni dunav vas ne moze oprati stize oktobar josss maloooo. ka koel drži se kupus salate.
Crvendaći više vam ne pale lazi i djecija demagogija naucena od Zlatka. Bice opet mi smo samo slucajni prolaznici u oktobru.
Bakir imitira isprobane Dodikove korupcijske trikove, i uvjerio se da to prolazi bez ikakve odgovornosti,pa sto nebi i on! Ovim dvjema strankama treba zabraniti dalji rad.Ne rade u korist drzave, veliku stetu i sramotu nanose Bosni, naravno a lidere procesuirati!