SDA optužuje Trojku: Suzdržanošću srušili zakon o ukidanju "bijelog hljeba"

/ Komentari (10)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

onaj *** danas govori moramo se zaduziti a skupe limuzine i bijeli hljeb mora biti za ove***

Sarajevo bih

Suzdrzani,hahaha patriote,lopine pljacka u krvi,malo sto su sve pokrali pa jos dozivotno nastavili,smrdljive gnjide sdo lopine.

Guest

SDA'ovci kenjaju i pametuju nonstop. A kad su oni sa Dodikom i Covicem suradzivali, ništa ih nije bilo sramota. Fujj, smradovi!!!!!

Poštar Joca

SDA'ovci kenjaju i pametuju nonstop. A kad su oni sa Dodikom i Covicem suradzivali, ništa ih nije bilo sramota. Fujj, smradovi!!!!! ka Guest Danas ti kenjaš. Pusti šta je bilo sendvičaru. Danas su tvoji nalogodavci botino glasali za bijeli hljeb i to je tema članka. Mioković,Mašić i kompanija su danas opuhali narod Federacije za grdne novce i to je jedina istina.

Prle

Odakle pravo zelenim lopovima da dijele lekcije drugima.Pa sta su oni radili , svo vrijeme ,koliko love klepi onaj lopovcina Dzaferovic, naknada kao penzioner pa onda povratak u Dom naroda. Sreća za ove ostale pa laznim džamijasima trenutno rukovodi lažna doktorica iz Golubovaca.Najveca podrška ovim trojkasima je upravo pokvarena prevarantica koja umjesto da je magistrirala, po Turskoj skupljala pare i nakit u vrecama.

Koel

Nije stoka glasala znaju da od oktobra idu na biro

Poštar Joca

Danas ti kenjaš. Pusti šta je bilo sendvičaru. Danas su tvoji nalogodavci botino glasali za bijeli hljeb i to je tema članka. Mioković,Mašić i kompanija su danas opuhali narod Federacije za grdne novce i to je jedina istina. ka Poštar Joca A evo i tebe zarađuješ 🥪 i braniš poštenu i skromnu stranku zvanu sda jesi li preživio nedelju jer se nisi mogao ogrebati za 🍺 bolje ti nađi sebi posao momče iz grada uglja

Poštar Joca

Eeee sjećam se kad je na vlasti bila poštena i skromna stranka zvana sda tad nije bilo bijelog hl**** i niti se povećavala plata političarima. Oni su uvjek skromno(po tome su poznati) živjeli i njima je bilo važni samo obični građani BiH i da njima budne dobro oni nisu bili bitni

Pa kad ...

... dolazi od ovjerenih sda lopova, onda nema nikakvu tezinu.

nasvasta

Joj licemjera stoko pohlepna imali ste priliku 26 god budite bar malo iskreni .Vjerujte biće vam lično bolje ,a time bi vas i pošteni ljudi bolje cijenili.

/ Najnovije