SDA o prihvatanju Dodikovog potpisa: "Pravni poredak izvrgnut ruglu"
/ Komentari (18)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Da imalo imaju mozga sve Bosanske i Bosnjacke stranke da ae ujedine i da izbace iz vlasti srpske i hrvatske stranke
***
***
Da imalo imaju mozga sve Bosanske i Bosnjacke stranke da ae ujedine i da izbace iz vlasti srpske i hrvatske stranke ka Kakaka
Nema ništa ljepše od povratka kući. O tome se pjesme pjevaju. Svako nek ide svojoj kući,makar ta kuća bila i malo dalje, hehe...
***
Tužite CIK!
Da imalo imaju mozga sve Bosanske i Bosnjacke stranke da ae ujedine i da izbace iz vlasti srpske i hrvatske stranke ka Kakaka
Sjecas se poslje kraja rata da se doslovno pisalo izricalo iskazivalo bilo Dejtonom potpisano entitet Republika srpska za tvoje vladavine nestao je taj epitet da ga nazovemo tako sad je Republika srpska na svakom dokumentu nigdje vise nema da se pise entitet RS sve je to nestalo dok ste vi bili na vlasti moj Bake uzmi udzbenike iz Republike srpske pa procitaj BIH je strana drzava za nji.. bolje ti je da cutis vise ces glasova osvojiti
J e b o li ti otac mrtvi tu dr olju , koju ti ne j e b e s, nego ona tebe.
***
Sama presuda o dodiku jasno ukazuje da je BIH protektorat zapada svi znamo da se presednik moze opozvati ili podnositi ostavku cime mu prestaje mandat dodik niti je opozvan niti je podnio ostavku po ustavu RS koji je usaglasen sa ustavom BIH /zakone u suverenoj drzavi donose zakonodavni organi ane stranci /
Izborna volja naroda mora se postovati ceniti a ne ogranicavati izigravati /dodika je narod RS izabrao za presednika a ne sud bih i visoki predstavnik /
Mogu ga samo duvaju baji ako im dozvoli,Kakva drzava ni d od drzave,,😂😂😂
Pa izbacite tad mozete vladate na 22%BiH tolikk vam pripada,Nista vise,😂😂😂
Murva o postenju
Da imalo imaju mozga sve Bosanske i Bosnjacke stranke da ae ujedine i da izbace iz vlasti srpske i hrvatske stranke ka Kakaka A gdje je onda multi kulti