Sastanak Trojke i HDZ-a najavljen za petak

/ Komentari (16)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Hdz BiH

Nema ništa protiv uređenog društva , dodik je kretten

Lancima se vezali za fotelje, fujjjj

Niksic je javno izjavio da ce se povuci iz vlasti ako pogrijese u procjeni koalicije na drzavnom nivou sa Dodikom. Sta ceka, dje ta dosljednost, odgovornost i obraz???

kuglof

važno je da ide plata u kešu .... što se tiče opstanka države, tu ste već zakasnili

Set masina za ves

A i Covic ce vas obrlatiti za 3 minute i vi cete pristati na sve. Uz to necete znati niti biti svjesni na sta ste pristali koliko ste inteligentni i sposobni. A sve da sacuvate fotelje

29018872

Nema ništa protiv uređenog društva , dodik je kretten ka Hdz BiH HDZ podriva isto kao i SNSD. bosanci, očekujte od HDZa ponovoi nož u leđa. Njegov cionista ( Amir iz Aluminija Mostar ) lobira da Dodik ide u Izrael, da pokuša utopiti resurse za slobodu

Muhamed

Ajše mi malehne, ak sad ne turimo ih pod jaram nečemo nikada.

Matrixus

Ova tri smrada nisu svjesni koliko su glupi, a možda u jesu. Hdz Čović glumi a njegova Željana rastače BiH i podržava Dodika, ali glupani se prave ludi. Izdaja u toku, država je na samom rubu, a oni glasaju za platu na ruke Čavaru i ovima iz SNSD-a. Građani naravno ništa, a kad dođe do sloma, pitati će Šta ovo bi???

Iz ovih faca

izvire sdfa trauma

Srpkinja

Čović je gospodin. Moraju mu na noge otići. Pitanje je koliko će imati vremena da se zavutlava za njima!!! Svaki dan je na vezi sa Predsjednikom Republike Srpske Miloradom DODIKOM

***

***

Dragan

Izglasajte za plate u kešu pa dodjite da vidimo...

Xyz

Ma vi ste za covica pinokia male mace je.e vas ko Sanske koze...on je rijeku okreno od kuce a ne vas smrdonje puni ste aferima pa sad bujrum glabajte si ko ce kome ne znam...SIKTER marvo

Muhamed

Ajše mi malehne, ako trojka neče od Dragana dobiti europski put i atlantske integracije u zamjenu za izborni zakon. Jedino što me brine je da Hercegovci ne zagonjaju Dragana zato što je ponaša ko tetkica i neće da pokrene ono što im je u srcu.

Haha

Hoće još malo vrtjeti? Nema problema!

komentar

Sta li ce drug Krivousti konstatovati, za cim ce izraziti duboko zaljenje, kojim nacelima ce biti vodjen i cije naputke ce iskomunicirati?

miki

HDZ je svojom šutnjom i bez jasne osude donošenja antidržavnih zakona stao na stranu Dodika. Vjerujete li zaista da ih možete odobrovoljiti da okrenu leđa Dodiku.? Vi ste strašno naivni.

/ Najnovije