Sanja Vulić podnijela krivičnu prijavu protiv Elmedina Konakovića

/ Komentari (8)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Pehlivan

Ma možeš ih podnijeti more, ali Trojka ti je šefa, poslala na hlađenje! Pjeni skupa sa svojim starim partnerima iz Mehmeda Spahe 14! Haha!

Sarajevo bih

DAJ BA SANJA PUSTI PAMETNE LJUDE DA MISLE, JER CE TEBE ZABOLITI GLAVA ,TI SE FATAJ ONOGA STO NAJBOLJE RADIS GLABANJU DIVLJEM GENOCIDNOM VEPRU,

***

***

Boki

Cuj!!!!! Ma daj... zezas se... ti podnijela krivicnu.. bas si sega hahahahajb...

Guest

Pa ona ne priznaje Tužilaštvo BiH-što ga nije tužila u Banjaluci?

Samir

Nosite ovog Dinu jel on Ministar Vanjskih poslova ili unutrasnjih sta se mjesa u sve zivo on ce do nereda dovesti velikih

Guest

Ovoj kobili bi preporucio, da svoj pogani jezik, provuce Dodiku kroz zicugu!!!!

III

Ovoj kobili bi preporucio, da svoj pogani jezik, provuce Dodiku kroz zicugu!!!! ka Guest

/ Najnovije