Šalteri za prodaju karata na Autobuskoj stanici u Sarajevu ponovo rade

0
Radiosarajevo.ba
Šalteri za prodaju karata na Autobuskoj stanici u Sarajevu ponovo rade
Radiosarajevo.ba / Autobuska stanica u Sarajevu

Šalterska prodaja autobuskih karata na Autobuskoj stanici Sarajevo od danas je opet u funkciji i svi putnici mogu kupiti kartu za željenu destinaciju.

Također, sve međugradske i međunarodne autobuske linije kompanije Centrotrans saobraćaju redovno, prema registrovanim redovima vožnje i nema planiranih izmjena u režimu saobraćanja, saopćeno je iz Centrotransa. 

Informacije o redovima vožnje putnici mogu dobiti pozivom na jedan od telefonskih brojeva: 033/213-100; 062/566-819 ili 062/566-800.

Bosna se vratila iz velikog zaostatka protiv Zvezde, ali nije mogla do iznenađenja

Bosna se vratila iz velikog zaostatka protiv Zvezde, ali nije mogla do iznenađenja

Online prodaja karata putem web stranice Centrotransa trenutno je nedostupna zbog tehničkih problema, a o početku rada iste putnici će biti blagovremeno obaviješteni.

Podsjećamo da je u srijedu, 16. februara u 13 sati došlo do požara u iznajmljenom poslovnom prostoru "Paša doner" koji se nalazi na dolazim peronima Autobuske stanice Sarajevo, te je šalter sala Autobuske stanice za prodaju/kupovinu karata zbog navedenog događaja bila zatvorena do okončanja istražnih radnji i saniranja nastale štete.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije