Safet Oručević o izgradnji nove zgrade Kazališta u Mostaru: "Nelegalna je, jedva čekam da me tuže"

/ Komentari (23)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Boske

Nemoj tako Safete to su nosioci MeinKampf/EU vrijednosti🤮☠️

Yyy

Eto bolje da izgrade islamski centar da skupljaju primitivce.

Ooo

Nemoj tako Safete to su nosioci MeinKampf/EU vrijednosti🤮☠️ ka Boske ISLAMISTI SVE VAM SMETA ŠTO JE SRBSKO I HRVATSKO A TI SAFETE ŠUTI ZNA SE KAKAV SI BIO

Bos-Sa

Nije u pitanju S.Orucevic,nego otimanje zemlje,sto legitimni ne legitimno sebi dozvoljavaju

SJOOOOOOOOO PROVALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ISLAMISTI SVE VAM SMETA ŠTO JE SRBSKO I HRVATSKO A TI SAFETE ŠUTI ZNA SE KAKAV SI BIO ka Ooo __ZJOOOOO PROVALEEEE JOOOOJJJJJ KOLKO SI TI BUDALAAAAAAA AJOOOOOOJJJJJ ŠEGE AAAAAA HAHAJAHAHAAAAA

Sejo,kakvo tužakanje

skupiš grupu šehida i očas posla srušiši tu zgradu

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Boske

ISLAMISTI SVE VAM SMETA ŠTO JE SRBSKO I HRVATSKO A TI SAFETE ŠUTI ZNA SE KAKAV SI BIO ka Ooo Musliman nisam a katoliban ili posrbica ne bi volio biti.....svim normalnim ljudima smetaju krstaska gncd pedo epstein plemena turskih korena🤮

Eeee, nisam to ja...

___ZJOOOOO PROVALEEEE JOOOOJJJJJ KOLKO SI TI BUDALAAAAAAA AJOOOOOOJJJJJ ŠEGE AAAAAA HAHAJAHAHAAAAA ka AJOOOOOOJJJ BUDALEEEEEE . . To je pisao Mladić. Piše on ovako: Bio je s njima i neki Safa... Saginjući se, pokušavao je da mi poljubi čizme...

***

***

Sarajlija

Majmu e zaostali, nije nelegalna, nemas niti jednog dokaza, jedino je nelegalno pola dzamija u mostaru na otetoj zemlji, ti mozes krepati ono se gradi, i zavrsit ce se

pa citaj bolan

ISLAMISTI SVE VAM SMETA ŠTO JE SRBSKO I HRVATSKO A TI SAFETE ŠUTI ZNA SE KAKAV SI BIO ka Ooo nelegalno je.ne moze divljastvo.imas zemlje na pretek gradi gdje nije oteto i gradi regularno.oni samo inate

safa:u slast ližem ratku od čizama, šupka do pupka

Ivica Petrović: Nigdje u bečkim spisima nisam naišao na toponim 'Lakišića harem' koji se navodi kao zapreka izgradnji HNK Mostar.„Nigdje u spisima nisam naišao na toponim ‘Lakišića harem’. Spominju se brojni haremi po Mostaru, ali taj ne“, kazao je u emisiji Kompas RTV-a Herceg-Bosne profesor njemačkog jezika i književnosti Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Mostaru, prevoditelj i autor dr. sc. Ivica Petrović. Tijekom godina proučavao je veliki broj povijesnih zapisa i putopisa te građu iz bečkih arhiva, no nigdje nije pronašao toponim koji danas dio bošnjačke politike koristi kao argument protiv izgradnje Hrvatskog narodnog kazališta u Mostaru. Petrović je naveo da su teze o nepostojanju različitosti što se tiče nacija i religija na ovim prostorima potpuno promašene. „Prava istina se može doznati iz ovih tekstova i mislim da bi se svi trebali bolje informirati o odnosima kakvi su vladali, pa bi možda i neke stvari danas drugačije promatrali. Nema potrebe za mržnjom i previranjima. Od toga nema ništa. Samo gubimo vrijeme“, poručio je Petrović.Kazao je da je Sendtner pisao o turskom zulumu nad kršćanima, što se provlači kroz njemačke putopise još od 1531. godine. „Primjeri tlačenja, nesigurnosti ljudi i ograničavanja vjerskih sloboda bili su posebno vidljivi u Posavini, dok je u Travniku situacija bila povoljnija.“ Objasnio je da su razlike nastajale zbog različitih lokalnih ‘kabadahija’, a možda i zato što je Travnik bio glavni grad.

Derim

Ovo je isto ko kad bi se u Woshingtonu gtadio Boljsoj teatar.

Kaže đeneral ovako

Bio je s njima i neki Safa... Saginjući se, pokušavao je da mi poljubi čizme...

Pored svih navodnih zločina

Koje je đeneral provodio prema sunijama u BIH, taj neki Safet O. se saginje da ljubi Mladiću čizme. Eh, šta ti je sklonost uvlačenju... Tu niko nije bolji od Muslimana... Rekorderi... Kaže Munira - Ne znam ja šta je bilo u Srebrenici...

Sarajvo Safari

Trc b a l i j a poljem al je metak brzi te mu glooooHvu SPRZI

Miki

Ovo je isto ko kad bi se u Woshingtonu gtadio Boljsoj teatar. ka Derim nije ti ovo turska *****e, i nikada nece biti, imas 23% to je vrh sto ces ikada u svom bijednom islamistickom zivotu imati, tursko si *****e nista nije tvoje, sve je oteto od krscana, ljudi prave na svojoj zemlji ne otimaju kao vi da pravite pogane dzamijetine, centre za sirenje mrznje i zaglupljivanje

Mali predstavnik u bih

Tebe treba tuziti za organizovanje orgija na tvom imanju

/ Najnovije