Reis Kavazović čestitao Vaskrs: "Komšije, dijelimo radost s vama, kao što smo to činili stoljećima"

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Israel

Koliko ste Srba poklali za Verske praznike... Neces vise slaviti arapsko smece

Reče reis u zemane

Da Vlah ne vlada u Srebrenici...

primitivni islamist kahvaz zalaja:

Komšije, dijelimo radost s vama, kao što smo to činili stoljećima od kada su nas genocidni agresori osmanlije nasilno po tu rči le, a vas dovele kao ortodoksne sluge-bandite iz rumunije da him služite u višestoljetnim zločinima nad autohtonim bosanskim katolicima. ja se znate inače samo bavim politikom jer mi živimo politički islam. naravno, usput kradem đe god stignem,... a stignem, olaham!!

musliman

Muslimani to ne slave. samo licemjeri koji me postuju svoju vjeru cestitaju vaskrst. Ne vjeruju u Allaaha I nisu Allaahu potrebni

Efendija ti to u svoje ime

Ja nit slavim nut cestitam....sirk

A koliko vi muslimana poklaste mamu vam nacionalis

>>Koliko ste Srba poklali za Verske praznike... Neces vise slaviti arapsko smece ka Israel<< poklali pobili silovali tolike muslimanske porodice *****ci niste ni tžzadluzili genocidasi da vam se cestita u moje ime nema cestitki cast pojedinim pravoslavcima bosanskim i srbima

/ Najnovije