Ramo Isak: "CIK je ispao neprofesionalan, ništa nas ne može spriječiti od izlaska na izbore"
/ Komentari (29)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Samo kazna Ramo, fali ti potpisa
***
napravice naciganskiju FBiH
Dali bi vi povjerili ovom covjeku da brine o vasoj djeci ili buducnosti ove drzave..
Hebo svoju ***** ko je tako retardiran da glasa za tebe, firaune gadni ka Ibro medjedu, takva stoka kao ti bira i zivi u toj napaćenoj zemlji .okotu retardirani, svi ste prljava jezika a potpisati se neznas
Nećeš vise nikada ni portir biti lopino seljacino
Ne objavljujte ovog retarda
Nećeš vise nikada ni portir biti lopino seljacino ka Tito Titin glavonja sta ce ko biti, imas li osamsto maraka mjesečno da prezivis nesrećo
da treba platiti kaznu nego jednostavno ne ovjeriti papire
***
konje. Konje!
Kako je lijepo s Ramom ne dijeliti istu etničku pripadnost, svjetonazor i politiku. Još ljepše je što te ovakvi na mogu predstavljati. Osim ako džamijaški graDŽani odluče časno ga Hrvatima nametnuti u Predsjednštvo BiH ali ni to se stvarno ne broji: Nije moguće Ramo=Hrvat. Srećom i logično.
Kako je lijepo s Ramom ne dijeliti istu etničku pripadnost, svjetonazor i politiku. Još ljepše je što te ovakvi na mogu predstavljati. Osim ako džamijaški graDŽani odluče časno ga Hrvatima nametnuti u Predsjednštvo BiH ali ni to se stvarno ne broji: Nije moguće Ramo=Hrvat. Srećom i logično. ka haMaslija
PAPAK GKUPI! HVALI SE KAZNAMA I TROJKA I VI ĆE TE U NOVEMBRU IĆI U TPM 😡
Kloš ostao
glavonja sta ce ko biti, imas li osamsto maraka mjesečno da prezivis nesrećo ka ti znas ma jok , oklen mi rooomo i ramici sve pookroli
Kada ga vidim, ne znam zasto, ali mi banane padnu na pamet.
Sramota si
Svi vi koji napadate Ramu, zapitajte se ko je glup u svoj ovoj priči. On sigurno nije.
***
.... TI NI LJEKARSKO NE MOŽEŠ DOBIT
Prestrasno. Kakav primitivac. Taj obnasa tako vidoku funkciju, a roďeni jalijas, neobrazovani i neodgojeni maloumnik. Sa njim i slicnima, smije nam se sav svijet. Zbog takvih, nikad u Europu necemo. Njemu je Europa dzamija i lokacija Marin dvor- carsija. Ljudi moji dokle vise......Stidim se sto postoji takav covjek. U nahalu s njim!!!!
Koja kazna budalo pa nemate ni dovoljno potpisa kretenu...SIKTER marvo MARS
Vruće djevojke čekaju vas na - - Sex24.fun
Za ovog siledjija ni žene neće glasati🤣🤣🤣
Ljudski gnoj...SIKTER marvo MARS
***
Eeee Ramo, Ramo druze moj.....
***