Radiosarajevo.ba u Nezuku: Više od 6.000 učesnika kreće na Marš mira ka Potočarima

/ Komentari (3)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Jopet poruke Mržnje

Šetnjom pod ratnim zastavama i pozivima na ubijanje i proterivanje svega nemuslimanskog iz Bosne.

Dr.sci.mason srbijanski cigo Suljagić objavio

Poklanjam dvije bačve katrana. Dođeš i odvezeš. Poklanjam muške pelene i žemske dimije, hitno, lično preuzeti u Potočarima.

orgija islamoterorizma poturčenog ološa

srebrenička, islamistička orgija za takijsko glumatanje lažnog ideološkog čistunstva i lažne moralne superiornosti džihadskog ološa od robijaša i zločinca alije izetbegovića.

/ Najnovije