Danas protesti ispred OHR-a: "Moramo biti tamo prije nego što donesu konačnu presudu o nama!"
/ Komentari (46)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Da je gotovo. Reorganizacija BIH tek što nije počela.
koje glasi : Ko je kriv? Ko je kriv za tri federalne jedinice, ko je kriv zato što više ne možemo kriviti Srbe i Hrvate, što smo ostali sami sa sobom, što smo htjeli krasti tuđe pa nas je koštalo...Ko je kriv što niko neće s nama i zašto neće? Lijepo stanite pred ogledalo pa ćete vidjeti krivca.
Nemojte jesti klovna. Oduvijek se to zvalo kijametski dan. De ne risete *****e ti.
Niko vise nece da zivi sa bosnjacima, mislili ste vjecito imati tutora da vam pomaze maltretirati druge, kaoncedto kroz istoriju jer niste znali praviti drzavu nego za ditne interese sluziti okupatoru. Sad vam se to vraca, izmisljate istoriju rsdi svoje sramote. Nece niko s vama a ne mozete otjersti nikoga. Pogledajte se malo nekad u istoriji, mozda se i promijenite pa ne budete hinje. Eto sad papak sa rsdio sa, obrisi komentar, ksko brisete idtoriju, drugo ne znate.
***
***
Političari koji su doveli do ovoga sigurno neće biti tamo. Guraju građane u prvi red kao i uvijek. Što ne dođe Bake, Sebija, Kavaz???
Po BIH Amerikanci, Evropljani, ovi, oni... Sve da se vlastitim očima uvjere u stanje prije no što podijele sve.
***
Bez toga neimate šansi. Alakajmo!
Napravitl ce novi minhenski sporazum.samo su onda zadovolj8li hitlera.ovdje je jedan hitler zadovoljen,ostaje jos samo drugog zadovoljiti,po nacelu dualizma,svako selo herceg bosna,ma gdje bilo.
da je bio genocid bolan?
Ostanu sami Sejdo, Bakir, Slaven, Kavaz, Munira, Sećija 99, Bećir, ... Ostat će zbijeni tu jer ih niko drugi neće. Niko ih ne želi... Kakva će to armonija biti...
Ovo je prilika da se to napokon jasno kaže. ***
NAJMANJE 25!
Ništa nam dobrog nije donio
Bošnjaci nikad nisu znali upravljat državom,u ovih 30 godina jedino su znali krasti,provodit korupciju i praviti sistem u sistemu,poput avganistana.U kojem upravljaju famelijarni i nepismeni hoštopleri. Zato sda lopovi i sanjaju o podjeli države,samo na taj način te neznalice i lopovi mogu opstati. Nama bi bilo najbolje da federaciju pripojimo hrvatskoj,tako čemo dobiti i bolji standard i kao narod dobiti sva evropska prava.U protivnom čemo dobiti bošnjački kazamat poput avganistana,Borac.
>>Bošnjaci nikad nisu znali upravljat državom,u ovih 30 godina jedino su znali krasti,provodit korupciju i praviti sistem u sistemu,poput avganistana.U kojem upravljaju famelijarni i nepismeni hoštopleri. Zato sda lopovi i sanjaju o podjeli države,samo na taj način te neznalice i lopovi mogu opstati. Nama bi bilo najbolje da federaciju pripojimo hrvatskoj,tako čemo dobiti i bolji standard i kao narod dobiti sva evropska prava.U protivnom čemo dobiti bošnjački kazamat poput avganistana,Borac. ka Intelektualci?<<. . Šta će Hrvatskoj milion terorista? Nema potrebe.
Kako ćete se samo gorko kajati. Zato što ste htjeli ukrasti ono što vam ne pripada. Svi ćete vikati kako niste vi birali Sejdu, nego neko drugi-ne zna se ko... da se nije u džamijama određivalo ko će glasati za Sejdu... da se niste prebrojavali (rekao Bakir)... da ne vlada Vlah u Srebrenici (Kavazović)... Sve se pamti i ništa nije zaboravljeno. ka Kad sve bude gotovo __Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer Osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, upotri**** vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba
A jesu se ova VL UST gownna pomamila pa laju, od krivoustog Matani i ovi genetski oblikovani Genocidaši, a hrane se od naših šara i poreza. PLIM nacionalistička. Stoka fašistička, uvijek su bili fašisti, ubice, silovatelji. Njihovom krivoustom ebm femili i onu nosatu odvratnu ružni rodu. Stoka Unačelu.
Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer Osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, upotri**** vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba.
HEHEHE
Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer Osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, upotri**** vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba.
Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje.
Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, iskoristi vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba.
OPALI SAMOME SEBI LAJK, ŠTO NIJE NIMALO ČUDNO ZA NJEGA JER ISTI DEGEN OD MILION NICKOVA OVDJE (RALLE, PANZER, ADI, HAMASLIJA, CVIJET, XXX I METAR DRUGIH) OBITAVA GODINAMA OVDJE, MRZI, PLJUJE I POVRAĆA SVOJE RETARDIRANE SELJAČKO PROVINCIJSKE KOMENTARE GLEDAJUĆI S PROZORA ĆUMEZ I KRMETNJAK I MRZEĆI GRAD, ISTORIJU I CIVILIZACIJU I KREPAVAJUĆI DA GA NEKO SHVATI I PODRŽI NJEGOVU PRIPRČINSKU NESREĆU I JAD ALI S JEDNE STRANE I SREĆU JER JE JUČE DOBIO 2KM KREDITA DA KORISTI NA ERONETOVOJ MREŽI PA NA SVOME ANDROIDU OD 200KM OSJEĆA MOĆ I SNAGU SHRVAN BOLOM USLIJED SUROVE SVJESNOSTI DA ĆE I UMRIJETI (ILI KAKO ON NEPISMENO I PROVINCIJSKI KAŽE - KREPITI) U DRŽAVI KOJA SE ZOVE BOSNA I HERCEGOVINA.
Ima bolan mjesta za sve
JE JEDAN OBIČNI KLOŠARSKI ŠUGAVAC I KRETENČIĆ . SVAKI OD OVIH FAŠISTIČKIH KOMENTARA JE NJEGOV. SVAKI. TO JE NEKAKAV JADOVAN U NEKOJ PODSTANARSKOJ SOBICI U PRI PIZ DINI KOJI SVOJE SLOBODNO VRIJEME KORISTI SAMO ZA OVO, JER JE ON USTVARI SAMO OVO. BEZNAČAJNO SLOVO NA JOŠ BEZNAČAJNIJIM KOMENTARIMA. NI BRIGE, NI ŠKOLE, NI LJUDSKOSTI NI PAMETI. OVO MU JE ŽIVOT. JA SAM OVDJE SAMO DA BI NJEMU KENJO PO GLAVI KAD IMAM VREMENA, NIZBOČEGA DRUGOG. NA RADIOSA SE POTPISUJE SA ADI, HAHA, TURBODIZELAŠ, PANZER, RALLE, KANADER I JOŠ METAR OVIH GUEST NICKOVA. JADNIK I KREZAVI PROVINCIJSKI KLOŠAR KOJI BI DA SVOJ RETARDIRANI MOZAK POISTOVJETI SA SVAKIM KO OVO ČITA. FAŠIZAM NIJE MRTAV, ALI JE U SVIM SISTEMIMA NA KRAJU IZGUBIO, PA ĆE I TAJ BIJEDNIK ZAVRŠITI KAO I NJEGOVI HITLEROVSKI PRECI. JAD JADNI BESPOSLIČARSKI UŽVALJEMUSENANJAMKE ONE PAPAČKE.
Jako i složno. U nesvijest padati poslije
Ima bolan mjesta za sve ka Kanister 18,7 __Ali onog dana kad ti budeš pronađen, a pronađen ćeš biti, iskihaćeš ti svaki svoj pogani komentar iz te glupe seljačke lobanje. Pronađen ćeš biti. Kad tad. Poznajem najmanje deset ljudi kojima si zgadio život ovdje. Vjeruj da će doći do tebe, seljački fašisto bolesni. Postoje načini da se otkrije s koje adrese pišeš, s koje mreže i sa kojeg lokaliteta. Samo ti brabonjaj, nema problema kretenu oboljeli ...daću ti ja komentare bolesniče, kad tad
Dragi naš visoki bolan predstavniće! Ostali smo bolan sami, dodži ponovo da nam bidneš Sultan. Vole te tvoji anamoni.
PA STOLTETTENTENTENBERŽE: MI SMO HRVAAAAAAAATI (IMAMO HR PUTOVNICE I OSOBNE KARTEE)!!! MI SMO KONSTITUTIVNI! MI HOĆEMO DA IMAAAAMO ENTITEEEEEEET !! MI HOĆEMO TO! AKO NAMA NE DADNETE ENTITET MI ĆEMO SVE PLAKAT DOK NAM NE DADNETE! PA JOOOJ EVO I DALIĆ KAŽE DA NAMA TREBA ENTITET! E ETO VAM SVIMAAA!
Na dobitku si, kako god okreneš.
30 protestanata vrištalo ispred prazne zgrade OHR. Jedan koji se odaziva na ime Tufegdžić-padao više puta u nesvijest. Spominjao kramp... Odvela ga hitna na psihijatriju.
30 protestanata vrištalo ispred prazne zgrade OHR. Jedan koji se odaziva na ime Tufegdžić-padao više puta u nesvijest. Spominjao kramp... Odvela ga hitna na psihijatriju. ka Udarna vijest _Mili moj i predragi ljaljančiću s nickovima Ralle, Panzer, Kanader, Turbodizelaš, Adi, Haha, Cvijete i svim drugima, da mi ne zaboraviš: Znaš kad ćete dobit Izborni i Treći, vi , fašistoidno seljačka bagra od 5% stanovnika ovdje? Znaš kad? Kad meni nikne nokat na rinika jarane. Nikad. I ne samo NIKAD, nego možda ni tad! Hahahahahahahahahahaaaaa…..Kmeči ti jadovane provincijski do 2096 godine, balegaj po ovim komentarima, prosipaj to seljačko zlo što si naučio od svojih devijantnih retardiranih roditelja – ali DŽABA! NIKAD, a možda ni tad, ljubi te tvoj brat Tufo hahahahahahahahahahahahaha ….
Zagorio sam bolan. Nek mi ga pristavi ko god hoće, pa i putnik namjernik...
Koja glupost. Prošla su vremena u kojima Sarajevska čaršija diktira kakve će se odluke donositi o BiH. Umjesto jalovih protesta, bolje vam je da sjednete sa Srbima i Hrvatima i dogovorite se
Džaba pišeš ove komentare jadniče poremećeni, džaba ih samom sebi lajkaš, džaba repliciraš samome sebi, bolesni gade dokoni, sve je džaba. Džaba ti million nadimaka na ovim komentarima ovih bijednih portala, od nekadašnjeg Mostara preko Ralleta i Panzera, Kanadera, Turbodizelaša, Haha, Adi, Ive, Cvijeta, Ante i svih ostalih, džaba mrziš, jadovni mrzitelju jer će tvoja seljačko iskompleksirana provincijska mržnja pojesti samo tvoj neuki imbecilni mozak, džaba bolan, ništa promijeniti nećeš sem što ćem multiplicirati mržnju ljudi koji ovo čitaju prema tebi sličnima. U ovoj zemlji nikad, ali NIKAD dobiti nećeš to čemu kličeš i šta zagovaraš niti će tvoji nesuvisli retardirani komentari bilo šta promijeniti. Džaba i tu paštetu za ove komentare ždereš i kuckaš na dva – tri uređaja, krepaćeš u zemlji koja se zove Bosna i Hercegovina. Mogu zamisliti na šta ličiš bijedo seljačka, jer Osoba s takvim mozgom ne može ličiti na čovjeka, siguran sam. Zapamti, džaba pljuješ retarde devijantni, upotri**** vrijeme i energiju za elementarnu egzistenciju zaradivši je radom a ne ovim pljuvanjem jadniče iskompleksirani. Džaba seljoberu mali, vjeruj mi da je džaba. ka DŽABA DEGENERIČE TVOJIH 15 KOMENTARA, UZALUD Ti si najbolji dokaz zašto svi Bošnjacima okreću leđa. Niko neće sa takvim budalama
Koja glupost. Prošla su vremena u kojima Sarajevska čaršija diktira kakve će se odluke donositi o BiH. Umjesto jalovih protesta, bolje vam je da sjednete sa Srbima i Hrvatima i dogovorite se ka Denmla88 .... .... Ne možeš dokazati nikom. Nemaju zrnca razuma a ne vide dalje od nosa.
***
Ti si najbolji dokaz zašto svi Bošnjacima okreću leđa. Niko neće sa takvim budalama ka Denmla88 _Od mogućih 24h on 21h dnevno bistri politiku, tumači geopolitiku, osuđuje, pljuje, ruga se i mrzi, svakog dana posljednjih skoro godinu dana. Zamislite samo takvog lika! Degenerični teško retardiran lik odgojen na mržnji od strane nesretnih, neškolovanih i mentalno poremećenih roditelja, kokuz koji nema za sendviča i soka, umno zakržljao degen koji ne raspolaže spoznajama o bilo čemu drugome sem na nekakvoj averziji prema nekome te pozivu na nekakvu osvetu nekome ko više, stotinama godina već ne egzistira na ovim prostorima. Teško je, uistinu, i zamisliti takvog kretena. Poslije napisanog pljuvačkog komentara koji se ionako sastoji od nesuvislih tvrdnji, gluposti neizrecivih obima, nekakvih prijetnji ili prognoza, kao šlagvort još samom sebi opali lajk na tu pisaniju u nivou djeteta predškolskog uzrasta. Bez zanimanja, teško sociopatski obolio i radikalno nesretan, zaista lik za ozbiljnu medicinsku obzervaciju sa jednim jedinim rješenjem njegovog statusa: zatvaranje u psihijatrijsku instituciju koja se bavi liječenjem tih profila i strogo zabranjen pristup uređajima koji koriste internet. Ništa drugo. Hamaslija, Jure, Turbodizelaš, Ralle, Gh, Haha, Panzer, Kanader, Milorad, Filozof, Adi samo su neki od samododijeljenih nickova koje koristi, a ima ih još puno. Zaista, težak bolesnik, nema dalje....
***
DJESTE DABOGDA POCRKALI DABOGDA SE RASPALI NA DESET FEDERACIJA KAKVI STE VI STO PISETE ONI KOJI NEPISU KOMENTARE JOS SU GORI ...............POTROSILO MI SE MASTILO ...............ZBOGOM ZAUVIJEK OD JUGOSLAVIJE JEGBITE SE SVI
da po uputstvu čovjeka sa najšarmantnijim osmijehom u našoj dragoj federaciji doktora znanosti dragana čovića poradi na sveukupnoj relaksaciji odnosa sa konstitutivnim katoličkim hrvatskim autohtonim narodom iz herceg Bosne ponosne časne i slavne. Čim tako postupi tufici će biti puno lakše spasit će mu kamen sa srca crne misli će ga napustiti i mir i božje blaženstvo će ispuniti njegovo merhametli srčeko a i srčiku as such.
Bosna saptom pade, a bosnje ni mukajet.