Prijevremeni izbori u RS | Poznato kad će se danas oglasiti Centralna izborna komisija BiH
/ Komentari (3)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
stigla ih davidova krv dok se otac borio s njima gledali su svoja posla i sebe pa eto im sad karan Kad cutis na laz nepravdu i zlo radi zlocudne tzv.lojalnosti i coporativnosti dobijes karmu
Jel dosta s bombardovanjem o izborima u RS? A da malo sjasete? Vidite li na sta vam portal lici?
Dobili oko 420000 glasova!? A prijavljeno blizu milion i tristo??? Nije valjda da ih je šifra “ Jasenovac” , oko 800.000 ovaca zatrpao snijeg?!? Nečuveno - gdje Služba zimska??? Izbore odgoditi odmah do Djurdjevak dana ??!! Viško sto si se uspavao ,kondak ti je šef pjevao na uvo?!?