Član Predsjedništva HNS-a žestoko o Čoviću: "Predstavlja se kao najveći Hrvat od stoljeća sedmog"
/ Komentari (16)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Krimos Cirilicar je sahranio bh Hrvate tako sto ih je raselio i sveo na nacionalnu manjinu. Treba se samo vratiti na pocetak, sjetiti se kako su nestajali doka?i, predmeti, kako su zavrsavali oni koji bi mu se suprostavili. Najvece zlo, prvo za Hrvate, onda i za sve ostale
Dragiša je Hrvat isto kao što je i Bakir bošnjak. Ovaj do rata bio jugoslaven a ovaj drugi musliman ili šta već. U prevodu , bit će šta god treba samo čuvaj svoj interes i svoju glavu. Ustvari njihova nacionalnost je Interesdžija
Hehehe obična bivša i tada lažna komunjara, KOSovac, fašista, kriminalac... ni slova H od Hrvata.
I PROMICATELJ EUROPSKIH VRIJEDNOSTI! MA DAJTE MOLIM VAS!
NE VOLIM ČOVIĆA ALI VEĆI JE HRVAT OD PREVIŠIĆA
bosanske katolike ko mraz papriku mvjU-ku
Sta pokradene narodne pare napraviše od komuniste i ateiste.
Perudin se fura na propale alijanse s muslimanima. Ajde neka i sa srećom.
Perudin se fura na propale alijanse s muslimanima. Ajde neka i sa srećom. ka Haha Ništa tu propalog nema. Biti u dobrim odnosima sa komšijama, sa ljudima s kojim živiš, na tvoju žalost u istoj zemlji, daleko je od propalog. Tako je jedino i moguće. Strpi se, vidjećeš.
vazda dupla, čista šatrologija. Oni su ispraznili Slavoniju, a da ne isprazne katolike iz Bosne? stašeU
...
...
ka seoska strančica: hu iz ju, perice malehni?! Ako nisi, idi marni crvene bombonice pa na spavanje da možeš sutra InsAllah od 6 ujutro opet hlupetati po ovom tvom kasabsko mahalskom portalćić radionu ! Selam
Dragan čović uvjek gost na svojoj nacionalnoj televiziji hrvata toim je sve da imaju tv herceg bosnu mada taj čović želi da oživi zloglasnu bobanovu herceg bosnu umrt će u snu
Odgovoran je za zHrvate iz srednje Bosne .on ne fast-paced njih nego samo iz zapadne Hercegovine.( ne briga ga Hrvate izSrednje Bosne)A vise ima Hrvata u Srednjoj Bosni nego u Zap.Hercegovini.
Vila od 6 miliona maraka, nekretnine po Jadranu, svi u porodici dobro uhljebljeni, pola uknjizeno na punca koji ima 500 Km penziju.....a svi predmeti nestali, dok mu dokori danas daju ostavke u carstvu u kojem je on "prvi u Hrvata". Uzas, jad, bijeda.....dno dna.