Potresna ispovijest dječaka (14) iz Viteza o vršnjačkom nasilju koje trpi: "Nazivaju me ludim"
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
...
Ta ****a ljudska, ta djeca i njihove babe, sve u 16 selamaju, kunu se svake 2.5 min u Allaha, i idu u dzamiju, pa poslije dzume izvrijeđaju ovog djecaka. To je taj profil licemjera koji su svuda oko nas
Ta ****a ljudska, ta djeca i njihove babe, sve u 16 selamaju, kunu se svake 2.5 min u Allaha, i idu u dzamiju, pa poslije dzume izvrijeđaju ovog djecaka. To je taj profil licemjera koji su svuda oko nas ka Majk sa “Ovo je sve …” i to je to!
Uzp i neofašizam imaju istu strategiju u odnosu prema Bošnjacima Laži, vrijeđanje pa sve tako do fizičkog nasilja. Da li ti je sine mama objasnila otkud takvo ponašanje prema tebi i to da nisu ljudi svi koji hodaju na dvije noge. Ja preporučujem da upišeš borilačke vještine da se znaš odbraniti, da dobro izučiš istinitu istoriju.
...
Ja bih mu cestitala na hrabrosti i sto nije dozvolio da ga uvuku u svoju negativnost pa da oni ispadnu zrtve kako to biva u nasem drustvu gdje roditelji toboze ne salju djecu u skolu zbog jednog ucenika koji se u stvari brani od nasilja protiv vecine Bravo sto je uradio pravu stvar rekao i tako stavio do znanja ko je normalan a ko je neodgojen i nevaspitan i pusten u drustvo
dobro zašamarati sve te koji nedaju ovom dečku da normalno živi. to bi bio čisti sevap. hajmo ljudi, spasimo jedno ugroženo, dobro dijete. gdje su gizdave gu zijske motordžije da se skupe i odu tamo da podrže dečka i time debilima pošalju jasnu poruku šta im slijedi ako nastave svoj zločin. u americi motordžije to rade, u bosni su oni samo maloumni šminker!!!