POSKOK izvršio pretrese u Ministarstvu zdravstva FBiH: Ministar Nediljko Rimac jedan od osumnjičenih

/ Komentari (3)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

selefijsko predizborno pakiranje HRVATIMA

ministarstvA KOJA SU LEGLA KRIMINALA se ne dira: npr. inostrani narko poslovi isključivo služe za diplomatski zaštićeno šveranje kokaina tita i dine. javite se kokainku konjakoviću.

Ma nemoguče

Ko je jamio,jamio =Hercegovski političari,snašo' se=Bosanski političari u sredini glupi narodi iz kojih dolaze političari.

Ovi kaurini pokraše Boga oca.

Nema kriminala gdje oni nisu.

/ Najnovije