Policija spriječila prijevoznike u namjerama: Zasad uspjeli blokirati samo neke granične prijelaze
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
E svašta, pa logično je da pravila bilo koje organizacije diskriminiraju nečlanove u odnosu na članove. Protestujte na krivoj adresi. Prava adresa su izbori gdje trebate izabrati one koji ce vas uvesti u EU i Schengen.
DŽIHAAAAAAD
Anamonima da kvrknu.
Treba ****a policijom radtjerati, kamione zaplijeniti, oni ce radi odluke brisela terorisati cijelu drzavu, sammo polomoti kosti svima
Samo tamburati.
Ako vise ne mogu izdržati neka sebi presude. Necemo plakati zbog par stotina islamskih vozača koji ne mogu mrdnuti van, dapače, raduje nas pomisao da će stotine muja ostati bez posla. Neka idu Erdogana pa će moći voziti od Turske do Pakistana.
Prevoz posta prije voz. Oni ispred voza postaše prijevoznici.
Nela blokiraju institucije,sta kada bi svatko blokirao Gp.kako se njemu cefne.
Prevoz posta prije voz. Oni ispred voza postaše prijevoznici. ka Glupa tuđmanizacija Bosanskog jezika.
Zašto ne uhapse ovo Paulica koji po naredbi Vucica pravi haos u BIH GDJE JE SILEDJIJA BEZMUDIC Ramo