Pojedete kuglu sladoleda, ali platite zdjelicu? Račun iz Zenice postao hit na mrežama

/ Komentari (10)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Braco

Hajmo raja svi slati slike bezobraznih cijena Dokle vise ovako

Pele

***mu oca lopovskog,pa dobro nije naplatio i tu stolicu gdje ste sjedili da pojedete taj sladoled.Klasicno reketarenje a ne ugostiteljstvo

Posao

za inspekciju

Kugla

Trebala je uzeti na štapiću ili u kornetu i izaći vanka jesti.

Ojnb

Pa to nije"zdjelica" nego "usluga zdjelice. Drugim riječima, to je usluga ugostiteljska koja nije u cijenama napitaka i sladoleda

Habuhabuhabu

Ključ u bravu.

Muris

Volim sto nije zamutila ime objekta ili neobjasnjeno opisala gdje se nalazi. Ovako hocu - IME i PREZIME. Bravo! Da se zna gdje da se neide.

Ne bi ga ni kući jela iz posude

>>Volim sto nije zamutila ime objekta ili neobjasnjeno opisala gdje se nalazi. Ovako hocu - IME i PREZIME. Bravo! Da se zna gdje da se neide. ka Muris<<eh što ćeš naći negdje da sjediš i jedeš kuglu sladoleda u posudi i prljaš kašiku , zauzimas mjesto za stolom i to sve za 2 marke. Napiši ako negdje ima da i ja idem tamo.

OMG🤕

Pa,moglo je to i gore proći,recimo da su naplatili i uslugu korištenja šoljce za kavu .Do kojih granica ide za pohlepa,dobar je Bog kakvi su pojedinci.

Sema

E tako nam i treba,svima dobro svi site,niko da napravi proteste najace ko sto braca ,Srbi rade u Srbiji .ono je reci borba prava ,a ne mi samo "Alah ce dati " hoce kad pljunes u sake i ne zaradis.svi su sad vjernici kad sipa bez zuljeva na rukama .sutite svi dabogda jos gore bilo

/ Najnovije