Podrška Ambasade SAD u BiH na Koševu: "Sretan put, Zmajevi! Amerika vas čeka!"
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Osta ti bez posla?!? Doduse , mozda i ne zna gdje je BiH???
Evo zbog ovoga volim Ameriku. Mali detalji koji tu naciju čine velikom, ogromnom. Nadam se da nas neće iznevjeriti, Bosanci Ameriku sigurno neće. God bless America i našu Bosnu, afkors.
;)))) Vruće djevojke čekaju vas na - - Sex24.fun
Evo zbog ovoga volim Ameriku. Mali detalji koji tu naciju čine velikom, ogromnom. Nadam se da nas neće iznevjeriti, Bosanci Ameriku sigurno neće. God bless America i našu Bosnu, afkors. ka Zašto volim Ameriku .STA MISLIS STIM NECES IZNEVJERITI AMERIKU VI STE IZNEVJERILI AMERICKE JEVREJE ONI SU AMERIKA VI UVIJEK IZNEVJERITE KADA SU HAMAS NAPAO NA IZRAELSKU DJECU VI TO NISTE VIDJELI IZNEVJERILI STE OCIGLEDNO IZNEVJERITE VI MUSLIMANI LAZETE LAZETE I NECET VISE NIKADA NIKOG PREVARIRTI SA VASOM LAZNOM LOJAVOM LOJALNOSCU
Evo zbog ovoga volim Ameriku. Mali detalji koji tu naciju čine velikom, ogromnom. Nadam se da nas neće iznevjeriti, Bosanci Ameriku sigurno neće. God bless America i našu Bosnu, afkors. ka Zašto volim Ameriku ..ZIVIS U AMERICI MRZIS AMERICKE JEVREJE MEKSIKANCE AFROAMERIKANCE U BOSNI MRZIS I SRBE I HRVATE ETO ZASTO VOLIS AMERIKU I AFKORS BOSNU DA TI musliman MOZES DA SEEEERES KOLIKO ZELIS kako mozes zivjeti u Americi i mrziti jevreje to nije zajednistvo niti multikultura vi muslimani razjedinjujete dijelite
Evo zbog ovoga volim Ameriku. Mali detalji koji tu naciju čine velikom, ogromnom. Nadam se da nas neće iznevjeriti, Bosanci Ameriku sigurno neće. God bless America i našu Bosnu, afkors. ka Zašto volim Ameriku Ne seri
Ceka vas ICE za slanje u ekvadorski konc logor. Willkomen zu united genocidal hebrew states😂🤣