Petr Pavel, predsjednik Češke: "Vjerujem da će BiH kada bude dio EU i NATO ići putem prosperiteta"
/ Komentari (2)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Vas kamarade primise u EU a jeli ste Secije i macije konzerve Nas neće a jedemo teletinu i jagnjetiju Manite nam te vaše lafine Znam da *****k ne želi u EU kako onaj iz Srbije Tako ovaj kod nas u entitetu RS A i *****ama nije u interesu jer su pogani ljudi Da mi Bošnjaci postanemo deo evrope Ali opet i do vas je
Jasno je covjeku da BiH trenutno ne ide putem prosperiteta, zato tako i kaze. Neki su na silu dovedeni na vlast da bi razgradili drzavu iznutra. Ako BiH smogne snage uz pomoc Zapada i pravna drzava profunkcionira pa se pohapse separatisti i osude na duge zatvorske kazne onda ima nade a ako ne onda ce citava Europa nestati ako se prihvati taj separatisticki narativ jer nigdje u svijetu granice nisu tako osjetljive kao u Europi.