Opozicija u RS-u održala sastanak: Vukanović poručio - "Dodik se topi u živom blatu"

/ Komentari (3)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

nizbrdica

skandalozno je kad najveca stranka ulazi u savez sa crnolistašem koji traži komadanje naše domovine , koji je uništio i opljačkao pola zemlje

Bez i malo stida

Topi se Dodik, a tope se i još neki... odlazi družina stara zato i slušamo bjesomučnu kuknjavu i jauk što od njih samih što od njihovih botova. Čekamo samo da Čović bude zakačen da ekipa bude kompletna.

Vukanovic dobro govori

Nije lako ali moramo uzeti odgovornost,rekao je i u jednom intervju da ako bude morao biti ministar sigurnosti da nece rado prihvatiti ali ga obavezuje odgovornost prema narodu. Sjetimo se Komsica koji je nekoliko puta dobio glasove pa usao u vlas pa izasao,nije mogao da zaradjuje i nije bio sposoban da nesto od svojih obecanja progura,toliko o njegovom osjecaju odgovornosti.

/ Najnovije