Odgođena odluka o ustavnosti Vlade RS-a: Sjednica Ustavnog suda BiH nastavlja se sutra

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

A priucena pravnica, inace cistacica seada

palavric, je vec spremila sampanjac da proslavi sa svojom dokazano pristrasnom sda klikom. Nema veze ni to sto je po zakonu prije 2 godine morala otici u penziju ni sto je bivsi sda kadar. Ali su se bosnje digle kad je trebao biti izabran hrvat koji je samo navodno bio u hdz. Ocigledno se zakoni ne odnose na dobre bosnjane, vec ce ona koja godinama krsi zakone bih, odredjivati drugima da li krse zakon. Dakle, ko o cemu, ku rva o postenju. I tu je kraj price o pravnoj drzavi u bih. Da ne govorim da nema srba u tom ustavnom sudu, pa je samim tim to automatski postao ustavni sud fbih, pa se ni njihove odluke ne mogu odnositi na rs. Sto fino ne napisete kome pripadaju te prazne stolice na slici, u vasem krnjem ustavnom sudu???

NAJVEĆE LEGLO ANTIBOSANSTVA I NERADNIKA VSTV

..... NIJEDAN JEDINI RIJEŠEN SLUČAJ ZA HILJADE DJECE POBIJENO OD SARAJEVA, PREKO GORAŽDA, TUZLE, PA DO PRIJEDORA... OD ČOVIĆEVE PARSELJANKE TADIĆKE DO DODIKOVOG KAJGANIĆA SAMO SE OBRAĐUJE DOBRIVOLJAČKA I RAMIZ DREKOVIĆ ZA NEBITNE SLUČAJEVE..... A TO SU KRIVE STRANKE SDP, FLAŠA STRANKA, SDA, NIP.... I SVI OSTALI... SRAMNO!

ba li je

i titini proleteri

Branilac Tomo

Sto Miletu vade ceznju za neobjavljivanjem odluke. A njega zabole neka stvar sta ce ovi sa garijatrije da sutra kazu.

Baki

Ta vlada o kojoj ovaj nazovi sud raspravlja, više ne postoji. Pa neka mi ove sudije objasne koju bi odluku mogli donijeti i na koga bi se odnosila? I šta sud bez srpskih sudija ima da odlučuje o vladi Republike Srpske? Opet se kasaba propinje na zadnje noge. Šta kaže mali šmit, je li spremio kofere za put.

Kakve veze ima vstv sa ustavnim sudom, bosnjo?

..... NIJEDAN JEDINI RIJEŠEN SLUČAJ ZA HILJADE DJECE POBIJENO OD SARAJEVA, PREKO GORAŽDA, TUZLE, PA DO PRIJEDORA... OD ČOVIĆEVE PARSELJANKE TADIĆKE DO DODIKOVOG KAJGANIĆA SAMO SE OBRAĐUJE DOBRIVOLJAČKA I RAMIZ DREKOVIĆ ZA NEBITNE SLUČAJEVE..... A TO SU KRIVE STRANKE SDP, FLAŠA STRANKA, SDA, NIP.... I SVI OSTALI... SRAMNO! ka NAJVEĆE LEGLO ANTIBOSANSTVA I NERADNIKA VSTV Kakve veze ima vstv sa ustavnim sudom? Zaostali bosnjo je opet fulio temu i zato opet dobija keca ko vrata. Ides ponovo na popravni.

/ Najnovije