Novi rast cijena prijeti u februaru: Poskupljuje hljeb i u dosad najjeftinijoj Semberiji

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

Laz

Nije tacno da je brasno tako poslupilo, p u bingu je jeftinije, a kamoli kad kupis u mlinu kamion vreca brasna kako pekari kupuju. Trebali bi novinari stalno bombardovati koliko kosta brasno na kamion pa kad neki pekar prica da ga usute i kazu koliko kosta. Pekari vozaju dzipove, kupuju stanove, i prave se ludi. Kufla im skoro pola marke a kila brasna 85 pfeninga za 20 -30 kifli najmanje. Ovaj narod je gladan para, nema tu pomoci, a papci naselili gradove i zaradjuju prre a skrupula nemaju. Propast kako i treba biti kad nam je i puter skuplji nego u njemackoj. Gladni Bosanci i Hercegovci.

Gost 112

Klas je poskupio 23 % hljeb od 400 grama.Sa 1,7 na 2,1. I u koroni su prvo sa 1,2 na 1,5 pa na 1,7. Od Korone na ovamo poskupili 100 %. I onda izađe birokrata i kaze inflacija 2%. Jeste ako je luksuz pojeftinio pa se brojke potiru ali vecina stanovnistva trosi samo na osnovne zivotne potrepstine koje i najvise poskupljuju ibrezijske troskove od kojih zive uhl****.

333

Nastavljamo bojkot.

/ Najnovije