Na pomolu nova koalicija u BiH? SDA, HDZ i opozicija iz RS potpisali zajedničku deklaraciju
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
SDS i PDP su mrtvi, za Trivićku i Vukanov cirkus ne vrijedi trošiti riječi. Koliki god lopov Mile bio i koliko god da je dosadio narodu, kad pogledaš alternativu imaš prost izbor - ili ne glasati uopšte ili začepiti nos i glasati za Dodu. Jedini način da opozicija pobjedi na izborima je da stranci ukradu izbore za njih. Što se tiče naroda, dobiće manje glasova nego prošle izbore.
koalicioni partneri još iz vremena alije i radovana.
Stranka vas prati i ima poslova za vas,a državu ko je..
Go vna su se napokon otkrila sda je zlo za Bosnjake. Alija mrtvi nam izmislio ovo. Bosanci samo i zdravo. Nema ni Srba ni Hrvata,samo pravoslavci katolici i muslimani i ostali.
JEDNOM I UVJEK CE BIITI SVE DOK JE RASPARCA SKROZ ,ZASTO ZBOG FOTELJE,SRAM DA GA BUDE I SJEME DA MU SE ZATRE I NJEMU I ONIMA KOJI GA SLIJEDE I GLASAJU.
Pokenjam im se na koaliciju mars djubrad izdajnicka.
SDA,HDZ i opozicija iz RS i ne izgledaju tako loše ako su im alternativa Trojka i Dodik u koaliciji. Zar ne?
Dobar tim za rasturanje države.
Alija je omogucio vnago i ta hrpa raste svakodnevno. Njegov sin je isto neprijatelj kao što je i on bio i izdao. Neimo mira pod zemljom a da bog da tvoj Bakir legao što prije kraj tebe, da bi i duh kao Izetbegovicki, štao prije bio ukopan!!!
Kakav olos desnicara, lopova i papanaskih stranaka na jednom mjestu. A tek prodaja magle od lopova iz SDA i HDZ-a da racunaju na opoziciju iz RS-a pored Dodika hahaha
Sigurno bošnjački narod nema šta da očekuje od SDA, a ni od Trojke.
Krepanog alije bakir i njegova sda su vece zlo od karadzica i mladica za ovu prokletu niciju zemlju bakire prcio ti lrepani alija cerku narkomanku kuju smrdljivu
U BIH SE NE POSTUJE USTAV I ZAKON A KAMOLI GLUPE DEKLERACIJE KOJE NIKOGA NE OBAVEZUJU:):)