NiP žestoko uzvratio: Bakir Izetbegović i Slaven Kovačević šire strah i kriju informacije
/ Komentari (14)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
haha decko se igra vlasti. Pa ti si vlast kako nemas informacije :D
Unose nemir među ummetnike
Ispričavam se, u isčekivanju matana i opančara i njihove seljačke pljuvačine...
Unose nemir među ummetnike ka Haha Matkić kaHmenjarac se upeco...lajk lajk za matHana našeg slatkog...
destruktivna kampanja... preciznije kampanja o "ugroženosti naroda od drugih" kojima SNSD i HDZ pa i SDA pobjeđuju (ili gube) na izborima.
Ljudi su dobili informacije da će Mićo Dodik dobiti državnu imovinu a da vi iz NiP-a tu ne možete ništa osim da mu poflautate hašimagu. Nije vam tu ništa kriv Bakir a ni Slaven nego vaši poslodavci koji su vas nametnuli sad odrađuju posao dok vi takvi nesposobni ne možete ništa.
bravo dino samo uglavu...
nezaustavljivo srlja u propast
nemaš vremena raditi posao za koji si dobro plaćen,pa bi da opozicija radi tvoj posao.Kakva bitanga.Trojka izaziva gađenje, uništili su nas ,a ti si najgori od svih.
Stranka protiv Naroda i nepravdu! Ima li jos koji asistent da ga uhl****s!
Sve vas treba izolovati.
namjerio si prihvatiti Izborni zakon (čitaj Treći entitet), prihvati li ste da Schmidt sruši Ustav FBiH u Izbornoj noći, jer da ste htjeli sačuvati pravnu državu ne bi to dozvolili. Ali daj vlast mkara država propala. Da nije bilo Komšića nikad Hagada ni Rezolucije ne bi bili niti viđeni niti razmatrani, jer ne bi bilo Alkalaja. A to što konkretno radite je Gaza za Krajinu , srednjobosanski rezervat za Bošnjake. Ne treba zaboraviti veliki doprinos Rejsa , Bakirovog potrčka koji predstavlja sav jad Islamske zajednice u vremenu u kojem živimo
bolan bakire da ce ista bit od toga a da ti znaš ti bec bio u trezoruu nosikiriki
Poštar možda da ga ti loma poflautaš svima kao što inače dira cjeli život🤣🤣🤣