Nikola Špirić o napuštanju sjednice: 'Nije ovo magija, Trojka je upala u vlastito blato'
/ Komentari (23)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
A platu primaš
Dino Konaković je zatalasao sa bagerima sad neka riješava blokade, a brate smijenite ga vrijeme je leđa mi je okrenuo niz vodu me pustio
Te sa vlasti Grob to je Jedina i Naj Veca Pravda Na ovoj planeti metuzalem Sto mozes Kako hoces Ali neces dokle hoces A TI godina Lijepih imas
Nocas su me spricali...
Nocas su me spricali... ka Gorica jesu te punili
ZAR NIJE RIKNO OVAJ VJEŠTAC PRIJE DESETAK GOD
RAK TE POJEO IDI VISE U PENZIJU SVIMA SI PREKO GLAVE !
Ti o blatu govoriš - hajva n chino smrdljiva.... pa nema većeg blata iz kojeg si izronio i s dickom zajedno uronio. mrš u tri p-m smradu
Spira postenjacina, rodjen u doba Austro-ugarske, prosao sve ratove i ne stedi sebe za boljitak ove zemlje. Jednostavno ne moze da gleda svu ovu situaciju, a da ne pomogne. Svako ce umrijeti pd necega, al naseg Shpiru ce ubiti postenje, to ce ga u grob otjerati.
ovaj ce tu biti dok ne postane kostur i tada ce njegov kostur da sjedi u toj fotelji .
***
Sram vas bilo rušite državu otvoreno podržavate secesionističku politiku Milorada , ismijavate BiH ko državu nema većih nacionalista od vaše stranke i imate obraza doći na posao i nastavljati da nas za****vate kako stignete a svu nepravdu pokušavate prebaciti na našu stranu . Đaba lobirate po svijetu genocid se nikada neće zaboraviti a ni oprostiti!
Zivi mrtvac,fosil,sta drugo reci,i ne zna sta prica,a plata i penzija odlicne
RAK TE POJEO IDI VISE U PENZIJU SVIMA SI PREKO GLAVE ! ka Guest Ima desetak godina kako je metuzalem dobio ogromnu otpremninu za penzionisanje, ali bolja je plata od penzije.
Već 30 godina pljačkaš od ministra financija pa do nekih izmišljeni radnih mjesta ,hajde brate prvo si prevario svoje Drvarćane pa sada čitavu RS
Ovaj stariji od faraona
Lijepo mu stoji zastava u pozadini na slici.
Pa smijenit ce ga Bog, gotov krepati ili mu je bar 80.
Mi smo birali te predstavnike Srpskog naroda. Oni su izabrani od Srpskog naroda. Posijala je lista na glasanju i izabrani su. Nije konakivic taj koji će odlučivati. Narod bira svoje predstavnike. Žao mi je što se oni vama ne sviđaju ali niko nas ne pita sviđaju li se nama predstavnici iz tamnog vilajeta. Ne sviđaju al sta je tu je. SNSD JE IZABRAN OD SVOG NARODA .
Sram vas bilo rušite državu otvoreno podržavate secesionističku politiku Milorada , ismijavate BiH ko državu nema većih nacionalista od vaše stranke i imate obraza doći na posao i nastavljati da nas za****vate kako stignete a svu nepravdu pokušavate prebaciti na našu stranu . Đaba lobirate po svijetu genocid se nikada neće zaboraviti a ni oprostiti! ka Ena . Oni ne ruse bih. Samo ne daju da se siri '' '' '' '' '' Srbi su sastavni dio vlasti brani i izabrani. I nama se ne sviđaju te...... 😜 Al moramo ih gledati.
Zivi mrtvac,fosil,sta drugo reci,i ne zna sta prica,a plata i penzija odlicne ka Xymdpszr . Imaš li ti svojih fosila i parazita i loja mufljuza pa se bavi njima. A srbi su svoje parkamenrarce birali i to su oni. Vaše mišljenje nam ne treba.
Lijepo mu stoji zastava u pozadini na slici. ka Kralj Tvrtko Čuj puno bolje mu stoji zastava Republike Srpske. Trobojka..
Eto te vec si mrtav jednom nogom u grobu drhces sav mani se vise svega a po stare dane bices u prdekani znaj