Neven Anđelić i Đemila Talić Gabriel predstavljat će BiH pri Sudu za mirenje i arbitražu OSCE-a
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Zena koja nema veze sa domovinom potpuno i skroz izvan dogadjaja .inace jel tako kako duvbioza kolektuv bas ismijava krou svoj kreativni rad svi smo jefni polupismeni ili cak nepismeni debili ovdje nema niko domaci koji zivi tu i ima potpuno iskustvo i informacije iz prve ruke , ovdje nema niko ko je skolovan i sposoban za tu funkciju upucen u nasa svakodnevna zbivanja OSCE nam ne da da zazivi istina u ovoj zemlji a mirenja nema bez suocavanja sa zlocinima Sada naravno radi se na izjednacavanju dok se ne dodje do tacke da je bio gradjanski rat ili rat za moc kako rece cudicka A suocavanje sa zlocinima pocinje od obrazavanja u kojoj se ovo tijelo i te kako mjesa Casovi istorije svedeni na minimum Udzbenici se smiju pisati samo pod lupom OSCEA i oni donose odluke koji prolazi a koji ne Al bitno je da je sva umjetna i naravno spisak titula odavde do australije ko li ju gura i nju i njega Totalni anonimusi i neadekvatne osobe koju bam i dalje podmecu stranci sa kojima u stvari oni manipulisu .oni ne zive nasu svakodnevnicu i ne mogu biti kompetentni ! Tesko se ovom narodu
Sa Krvolokom Koji je dosao u Moj Grad da Me ubije opljacka Pobio veliki broj mojih sunarodnika silovao pljackao Danas moj grad zove Srpski i kaze da je on Zrtva a ja da Sam zlocinac
Ova dva komentar ,odlično ma mi nećemo sa vama lojavi imamo svoju državu vi živite u svojih 23% naše nećete više zagađivati
Ova dva komentar ,odlično ma mi nećemo sa vama lojavi imamo svoju državu vi živite u svojih 23% naše nećete više zagađivati ka Mišo noći po kmetskom zakonu osmanlijskog sluganstva i logističke podrške i vazalstva stvorio te TURCIN a izmislio Rus 1815...ŠTO NASTANE NA GENOCIDU U GENOCIDU NESTAJE...PODMAZUJ TRAKTOR..IZ RVACKI
>>Sa Krvolokom Koji je dosao u Moj Grad da Me ubije opljacka Pobio veliki broj mojih sunarodnika silovao pljackao Danas moj grad zove Srpski i kaze da je on Zrtva a ja da Sam zlocinac ka Sa Kim da se mirim<< To su ti komsije, pusti suplju