Netanyahu ugostio Željku Cvijanović. Uočen skandalozan detalj, teško da je slučajan i stižu reakcije
/ Komentari (22)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Je ponos sti nije državna zasta bila izmedju ove dvije osobe. Ni u blizini. Vidim ih kao ljude željne laži, rata i k.. Vi. Gnusno. Jako
***
vječito kukate zbog bilo čega ka Vi ste napravljeni od skandala put ? Odmah je razriješiti ,koja gadura. Nije joj mrsko trošiti pare BiH. Fuj !
Kako ovi ljudi kao ova retardirana gadura žive sami sa sobom? Kako kad dođu svojoj kući i zatvore se sa svojom porodicom i na koji način uopšte rezonuju stvari? Cijeli, ali cijeli svijet, desetine zemalja, milioni umjetnika, običnih ljudi, intelektualaca, humanista, svakakvih LJUDI gleda i s gađenjem odbacuje ovo ZLO od čovjeka i njegovih poltrona i djecoubica, stvora koji je utjelovljenje neljudskoga i izopačenoga, a ova nepismena budala se sastaje s njim i ide kod njega, stvarno ne znam iz kojeg razloga i šta misli? I dobro ovaj čovjek iznad reče, neka je istakla tu zastavu tog devijantnog entiteta tu, jer bi bila još veća sramota vidjeti zastavu države pokraj njih dvoje. Bože sačuvaj, ma u šta god i na koji način čovjek vjeruje ili ne vjeruje, svejedno je, ovo je stravično! Zamisli samo osobu koja se, paralelno uspoređeno, slika i osmjehuje kao p..... na nove gaće Gebelesu, Himleru, Musoliniju ili Hitleru?!??? E ista stvar ......Opet, Bože sačuvaj .....
Mira na Balkanu će biti tek kad nestanu velikodržavni projekti. Ti projekti su zločinački, klerofašistički, čije provođenje ruši temelje EU! Ruši princip nepromjenljivosti granica, princip sekularizma, princip vladavine prava. principe ljudskih prava i sloboda! Na Balkanu je projekat velikodržavlja i islamomržnje krenuo početkom XX vijeka odmah nakon smrti upravitelja nad Bosnom Benjamina Kalaja 1903. Već 1907. se odlukom Zemaljske vlade zabranjuje korištenje naziva Bosanske nacije i Bosanskog jezika. Bosanski jezik se preimenuje u srpskohrvatski, koga dotad nije bilo. Mjesto Države južnoslavenskih naroda nakon I WW se pravi Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca čime se stanovništvo dijeli na NACIJE Kraljevine po krstu i jeziku bez ličnog izjašnjavanja o etnosu, državnosti. Od katolika sh jezika napraviše NACIJU Hrvate, a od pravoslavaca istog jezika NACIJU Srbe na cijelom državnom prostoru. Muslimanima istog jezika nije data nacija. ??. Ni Crnogorcima ni Makedoncima. Tako nastadoše hrvati u BiH, CG, Dalmaciji, .. Isto uradiše pravljenjem srba po cijeloj Kraljevini. Nakon 1919 kreće reforma otimanja grunta zemljovladnicima i besplatno se daje u posjed bezemljašima, kmetovima. Zatim kupovina grčkopravoslavnih crkava od Carigradske pstrijaršije 1920. od Strane Crkve Srbije, ukidanje Crnogorske pravoslavne crkve, da bi se napravila 1922. srpska pravoslavna crkva, a 1932. uvelo svetosavlje. Nakon toga kreću velikodržavni pokreti *****ka i *****a koji su sarađivali u II WW
***
put ? Odmah je razriješiti ,koja gadura. Nije joj mrsko trošiti pare BiH. Fuj ! ka Ko joj je platio . Što ne traže da Željkica podnese izvještaj o službenom putu. Optužitije za državnu izdaju.
***
RAVAKU ČHETALJSKA! A VOLI PLATU IZ SARAJEVA ! I ZNA DA SAMO SARAJEVO UPLAĆUJE U BUDŽET VIŠE NEGO CIJELA NJENA RASPADAJUĆA GENOCIDNA DRŽAVICA ... DA NIJE NAS POMRLI BI VAM I PENZIONERI I DOKTORI I DROTOVI OD GLADI ...
Otišla srpska ravaku na zidovsku cundaru!!! Nadam se, da je od Netanjahua dobro ugostita!!! 👉🏻👌🏻👍🏼🖕🏻😆😆😆😁😁😁 A nezna Netanjahu, da je Cvijanovicka dvopolna!!! Ali je sigurno uzivaj uz muškobarastu ravuku iz Genocistana!!!
Fasisticka internacionala jevrejske *****ije i *****cadije.
.....jel treba još nešto reći???????
>>Mira na Balkanu će biti tek kad nestanu velikodržavni projekti. Ti projekti su zločinački, klerofašistički, čije provođenje ruši temelje EU! Ruši princip nepromjenljivosti granica, princip sekularizma, princip vladavine prava. Na Balkanu je projekat velikodržavlja i islamomržnje krenuo početkom XX vijeka odmah nakon smrti upravitelja nad Bosnom Benjamina Kalaja 1903. Već 1907. se odlukom Zemaljske vlade zabranjuje korištenje naziva Bosanske nacije i Bosanskog jezika. Bosanski jezik se preimenuje u srpskohrvatski, koga dotad nije bilo. Mjesto Države južnoslavenskih naroda nakon I WW se pravi Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca čime se stanovništvo dijeli na NACIJE Kraljevine po krstu i jeziku bez ličnog izjašnjavanja o etnosu, državnosti. Od katolika sh jezika napraviše NACIJU Hrvate, a od pravoslavaca istog jezika NACIJU Srbe na cijelom državnom prostoru.Ni Crnogorcima ni Makedoncima. Zatim kupovina ****ka i *****a koji su sarađivali u II WW ka Mir bez konstitutivnosti nacija Jugoslavije<< Krscanstvo je religija spasene zajednice gdje narodi prihvataju spasenje - vjeru u Krista kao mesiju i spasitelja. Ovo u njesra u Bosni je pseudocionizam gdje se rasisticke ideje stvaranja nacionalne rasno ciste sh nacije zamotavaju u ljusturu krscanstva po principu cionizma. Krscanstvo nikad u 2000 godina nije stvaralo rasno homogen i nacionalno uniformisan narod. Ako je to istina, Isus je morao biti etnicki hrvat/ùsŧaša ili srbin/čeťn̈ik u krajnjoj instanci.
PODRŽAVATI UBICU DJECE? ZAŠTO OVO OBJAVLJUJETE? MALO NAM JE ZLA? KAKAV IDIOT MOŽE OBJAVITI OVO ŠTO OVA SOCIOPATSKA KOBILA RADI? LJUDI JESTE LI ZDRAVI U GLAVU UOPŠTE? AMA SVAKI U BOGU DAN VAS TREBA PRIJAVLJIVATI RAK-U, SVAKI! STOKO BOLESNA!
KAKAV IDIOT UOPŠTE MOŽE PODRŽAVATI UBICU DJECE? ZAŠTO OVO OBJAVLJUJETE? MALO NAM JE ZLA? KAKAV IDIOT MOŽE OBJAVITI OVO ŠTO OVA SOCIOPATSKA KOBILA RADI? LJUDI JESTE LI ZDRAVI U GLAVU UOPŠTE? AMA SVAKI U BOGU DAN VAS TREBA PRIJAVLJIVATI RAK-U, SVAKI! STOKO BOLESNA!
Želimo tešku smrt svim genocidašima svijeta. Za đubrad su i vješala luksuz.
Hvala izrael, nećemo ovo nikada zaboraviti. Karma je čudo kako se sve vraća na naplatu. Zlo se ne isplati.
.. TO JE ŽELJKIN NOS
Koji je prije svih iskorijenio jevreje u drugom Svjetskom ratu I TI koji prezivjese Holocaust TI Koji Nisu zivjeli u Srbiji i smjestise ih Na tlo Palestrinske drzave i Danas Su i sami Monstrumi jer pobise sve Sto je muslimansko oko izraela Koji zvjerski savez kakvog Planeta jos nije imala
Prije no što se spusti na Sveto tlo, mislim da i cionisti kažu da dolazi Željka iz Bosne, a ne iz RS. 101%
Izrael prvi priznaje nezavisnu Srpsku
Ako ne bude radila kako joj Mosad naredi cijela porodica ce joj biti likvidirana. I njoj i onom traktoristi iz Laktasa. Sa Mosadom nema za****ncije.