Nermin Nikšić: 'Ne kajem se zbog koalicije sa Dodikom. Situacija u BiH je još pod kontrolom'
/ Komentari (37)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Debilizam u svakom pogledu.
Kako te samo nije stid. Šta radiš još tu. Tebe prvo treba uhapsiti. Sa dodikom za Čovića ma imate li obraza igdje. Želim vam od srca ubrzo zatvor ili da vam narod sudi
Sve je, samo nije pod kontrolom, tupani prokleti, ...uspjeli ste pokrasti pare, al ste zato izgubili Država,... sada se hebite i vi i papak...
Misliš ne puca ???
Bude sve ovako pod kontrolom prodate duše
On ti je i dao vlast. Ljubi ga i u zatvoru. Inače bi bio predsjednik mjesne zajednice, to je tvoj domet, prase odvratno
Šta smo mi bogu skrivili pa nas ovakvi brane. Lik je premijer sa 2000 glasova...je..be se tebi za državu, bitno je da smisliš neku dobru verbalnu akrobatiku da to sad svališ na SDA. I da izreketiraš privrednike dok još ima šta da se uzme..
Kako je ono izjavio Niksic 13.01.23. kako kaze Dodik i Covic su spremni saradjivati, ukoliko se pokaze suprotno, spremni smo se javno izvinuti i povuci!!!!
Nema objasnjenja zasto se najjaca drzavna agencija Sipa prva predala ?? Sta je bolan pod kontrolom Drzavni udar traje vec 7 dana vi nista uradili niste.. Cekate da pobegnu il cekate da zvanicno podijele drzavu ?? Tolike pare tosimo na uhlj*bljene drzavne sluzbenike koji nikad nista ne rade, koji jedva docekaju situaciju da okrenu ledja svima nama koji placamo poreze, takse.. od kojih zive ti smradovi... Jbo nas sto volimo BiH-a nek oni zarade na nasoj muci ??
Strasna izjava Niksica cujte situacija je jos pod kontrolom pa covjece cujes li sebe ruzumijes li sto si rekao Ne kajem se zbog koalicije situacija je pod kontrolom sta pjesnik rece pitaju se mnogi znalci cudo nevideno Niksic joj boze sta si sve poslao u ovu ludnicu na Zemlji..
Ona govori više od riječi.
hahahahahahah,ode Dodo u zatvor hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
***
***
Idiot sa 16 glasova...SIKTER
Upravo je najavljeno a tebi je sve potaman. Krepaj i niko neće primijetiti.
Ovo malo iskompleksirano go.no je zajedno sa budaletinama aforte i Dino omogućio ovo Dodiku
Niksic je izjavio ne kaje se situacija je JOS pod kontrolom ,jos,jos,jos,jos,....koliko reci nam..
Zar Njiva nije podnio ostavku, kako je i obecao?
Hebem li ti mamaru krepanu majmune njivo objesit cemo te na banderu ako ne zaustavis svog pajdasa da vidimo ste ces uraditi a ne mozes mu nista odcijepio se mile a ti kukaj mamau ti hebem
Opet p o p i sa ovo malo bosne sto je ostalo ali ovaj put internacionalno da svi cuju i vide.
NIKŠIĆ JE IZDAJNIK
Kriminalac brani kriminalca, doce i za tebe pravda, samo polahko, to ti je zadnja funkcija, treba te biti strah jer te narod mrzi.
Koliko po komentarima mogu da vidim ovo je veliki broj onih koji još navijaju i čekaju da nam oni prijašnji ponovo lome leđa. E pa gospodo koji eto kao u pravu ste, šta su nam to kombinacija Bakir, Dodik i Čović uradili dobrog. Ništa! Toliko su se nakrali da ne možeš vjerovati. Jest Nikšić sad u osinjem gnijezdu ali sa ekipom oko sebe će uspjeti. Vidite li dokle je doveo Dodika. Vidite li Čovićevo ponašanje. I njega polako izvlači na čistinu. Da li je iko prije to uspio, naravno da nije. Što bi stara narodna kazala, drži prijatelja blizu, a neprijatelja još bliže.
Braćo moja mila.
u 100 PM
OŠIŠAJ SE JB.TI SVOJU KĆER IZGLEDAŠ KO MANIJAK TI BI SA NJIM PONOVO U KOALICIJU JB.TI DUDUK MAMARU!
Neko mora reci ko je kopao kamenolom i ciji je bager tamo Neko mora reci sta bi sa kontejnerima koji se nikad ne spojise na kanalizaciju pa ako nisu uspjeli kontejneri kako ce zgrade Niko ne radi na generalnom ciscenju tih sela deratizaciji dezinfekciji tla itd Niko nista tamo ne radi od lokalnih vlasti pa se postavlja pitanje ima li sanitarne inspekcije ,arhitekata , civilne zastite osim nesposobnog nacelnika imali iko sposoban i da li je vasa vlast sposobna da dovede sposobne na ta mjesta Vjerujem da na hercegovacko neret.kantonu i na njihovom zavodu za zaposljavanje ima more sposobnih koji bi mogli da. rjese problem ali nazalost nisu podobni jel tako ??
Kako možeš to reći, ništa nije pod kontrolom.
Vire ti pertle iz dodikovog su pka,prepustio si pilice da ih cuva lisac,veceg neprijatelja Bih nije imala od njive i konakovica
Prijatelju, ja ti kažem da si u pravu, ali iz koje je stranke načelnik općine. To nisi spomenuo. Ko je glavni knez u Hercegovini i kome su legle pare. Svi oni koji odlučuju o sudbini ovih ljudi su isti oni koji su skoro 30 godina navikli da uzimaju, otimaju i nikome ništa ne daju. E o tome treba da se priča jer upravo se radi na čišćenju zaostalog korova koji živi na račun drugih. Traje to ali buldožer ide li ide. >>Neko mora reci ko je kopao kamenolom i ciji je bager tamo Neko mora reci sta bi sa kontejnerima koji se nikad ne spojise na kanalizaciju pa ako nisu uspjeli kontejneri kako ce zgrade Niko ne radi na generalnom ciscenju tih sela deratizaciji dezinfekciji tla itd Niko nista tamo ne radi od lokalnih vlasti pa se postavlja pitanje ima li sanitarne inspekcije ,arhitekata , civilne zastite osim nesposobnog nacelnika imali iko sposoban i da li je vasa vlast sposobna da dovede sposobne na ta mjesta Vjerujem da na hercegovacko neret.kantonu i na njihovom zavodu za zaposljavanje ima more sposobnih koji bi mogli da. rjese problem ali nazalost nisu podobni jel tako ?? ka Niko i neko<<
Normalno je za tebe G. Njiva nikad nebi bio premijer da ti nije bilo za Duduka.
Kad sindogovorio koaliciju sa idiotima. Uz to si rekao ako ne uspije i ako pogrijesis sa odabirom partnera da ces se izviniti i povuci. Sta je sad? Sram te bilo. Bjezi iz politike. Nisi dorastao ni za sta osim za svoj interes.
>>OŠIŠAJ SE JB.TI SVOJU KĆER IZGLEDAŠ KO MANIJAK TI BI SA NJIM PONOVO U KOALICIJU JB.TI DUDUK MAMARU! Ti si Ljiljan KOMUNISTIČKI ISPRDAK A SAD SDA SENDVIČ
Kakvi su komentari ovih dijaspora patriota na socijali joj ala bi oni voljeli da zarati u BiH ma više nego da hl**** da jedu. Uskoro vas Francuska istjeruje a znate kako to krene ko 🎴pa će i ostale države uzeti za primjer i eto vas u BiH, tu vas čekaju vojne 👢🪖 oružije....
NIKŠIĆ JE IZDAJNIK ka Poštar Joca Bravo za komentar zaslužio si pivu samo se strpi i sačekaj kraj Ramazana
Čovjeka na vlasti podstiču kukavice, bodre laskavci, podržavaju lupeži, i njegova predstava o sebi uvijek je ljepša nego istina. Mesa S.