Nermin Nikšić: "Glasanje dokazalo da smo na ispravnom putu, kongres je bio festival demokratije"

/ Komentari (26)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Nasljednici SKJ

ne mogu se oduprijeti plenarne podrske vodji. S tima da je ovo 90% muslimanska stranka, nije ni cudo se odluke donose na dzumi

Ojhaaa

Konjički degenerik

Nafa

Koalicioni partneri se raduju i čestitaju. Dragan i Mile su poslali i cvijeće. Svi su zadovoljni.

Xyz

***

Poštar Joca

Ako kršenje statuta nazivaš demokratijom a glavni odbor namještenim glasanjem popuniš svojim poslušnicima e onda si i ti i ta nazovi stranka u ozbiljnom problemu. Žao mi je jedino što nije bilo Džuve na tom kongresu jer je morao da sa Dodikom dogovara drugostepenu presudu da je zajedno obore kao i potjernicu pa da su svi koalicioni partneri zadovoljni ishodom vaših izdaja

Marcuse

Ne vjerujte svojim ocima, ne vjerujte svojim usima, svome razumu i svome iskustvu, vjerujte izdajjnickoj olosi koja je skrsila drzavu za pola mandata po nalogu Hrvatske i Srbije, a od Bosnjaka nacinila Palestince, plus sto su razorili svaki drustveni segment ove zemlje. Oni se nadaju da ce oni koji su ih nametnuli da ispunjavaju Tudjmanove i Miloseviceve ratne ciljeve ponovo nametnuti blokadom izbora u 2026. i da ce vjecno biti vlast, a stvari se brzo okrenu i kad se zavrsi drzavna imovina i UZP izborni zakon bit ce pusteni niz vodu.

A gdje kod Dodika donose u crkvi.

ne mogu se oduprijeti plenarne podrske vodji. S tima da je ovo 90% muslimanska stranka, nije ni cudo se odluke donose na dzumi ka Nasljednici SKJ ***

Ispravan

Put u nestanak SDP-a

Tuner

Sacekaj izbore 2026. Hdzovac

Jašta, jako da nije.

Lazu da ne trepnu

Koel

Vidjet ces izbore 26 na kakvom ste putu ako vas narod ne spali prije vremena

ti mene ja tebe

a cengic bez diplome napolje

Jasa Bosna

Da kod tebe u selu vjerovatno se raduju demokraciji koju ni sam ne znaš tumačiti...tužno

***

***

Laxative

Ovaj Mazlum sam sebe uvjerava u basne da je taj njegov reizbor festival demokratije.

Nikšić ne kuži što se dogodilo s Dodikom

On vjeruje u državu. Nikšić pila naopako i tješi samog sebe. Naravno, Nikšić popravlja štetu sam sebi i priča gluposti. Prije nekog vremena i on sam je vjerovao u nešto što je nemoguće. Zapravo Dodik je pokazao da ga se ne može uhititi i da je prejak u odnosu na političko Sarajevo. Došao je jednostavno u Sud i skinuo sve potjernice sa sebe. Naravno, to je sve dio političke igre i glupo je pomisliti da Dodik prizna sud i da je s ovim sve ono što je donijela Skupština RS-a propalo. Teško, jako teško. Tako razmišlja Nermin Nikčić no takvo razmišljanje nema zdravu osnovu. Dodik će i dalje gurati po svojem a u slučaju nekakve presude koja bi išla protiv njega (koja se sigurni smo neće dogoditi) znao bi reagirati. No jasno je da je Dodik dobio ovu bitku i da je apsolutno urušio instituciju Suda, no ima onih poput Nikšića koji nemaju kapacitet prozrijeti dublje. Zanimljivo je da je Nikšić rekao da se Dodik mora javljati u policijsku postaju u Laktašima, ova izjava je za plakati s obzirom da je sasvim sigurno da se Dodik neće niti jednom javiti i da neće imati potrebe za tim. Zamislite šef da se javlja na raport svojim zaposlenicima, ali eto to Nikšića očigledno raduje pa nek se veseli. Stvari su potpuno jasne i nema mjesta kalkulacijama. Kao što postoje tri komponente u OS BiH tako vam je i u ostalim institucijama, nitko neće dati politički progon nad svojim pa niti Kajganić nad Miloradom Dodikom. To treba shvatiti i prihvatiti.

Mirnes

Hocel mu iko reci da je razocarao i da je ispao vec UBLEHA nego svi prije njega. Odvratan si. Skini se sa i iz vlasti-nezasluzujes.

Ma ja

Ti care neces vise fotelje vidjeti

***

***

Tabasco

Bukobrani idu ko halva, ...samo dok Dragan aminuje

ABBA

MALI ISKOMPLEKSIRANI PRIGLUPI SERONJA ODLUCIO DA UNISTI SDP!

***

***

Nametnuti

Sa kompenzacijske liste

Kim Jong

Sve čestitke

Nino

Lav XIV

Ovo je najgora ljudska bijeda,

Srbi, a i uzpovci, su mu braca, a Bošnjaci su mu neprijatelji. Ljigo, jadni.

/ Najnovije