Nenad Vuković: "Krišto po nalogu HDZ-a i SNSD-a drži Srbe na samo dva ministarska mjesta"
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
sludjene sektaše 3+3 i truhlu sdfa bazu
Vukovi ću ti bi u vlast,poletila ***a za foteljom kao i u Vukana ali ima jedan mali problem,nemožete bez Hrvata ništa,ni u wc da odeš.
***
nadlijecu naseljeno podrucje.nek lete tamo gdje nema gradnje..zasto zagadjuju zrak iznad domova ljudi..kakav je to nacin i vjezba
UZP OSOVINA ZLA
>>UZP OSOVINA ZLA ka Mostar<ISLAMISTI OSOVINA ZLA U SIJELOM SVIJETU