Nenad Stevandić: "Pokrenut ćemo tužbu protiv Schmidta u Strasbourgu"
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
..u pocetnoj fazi i izvornom obliku..
Vlaško prljavo i lojavo lazljivo krme!! Srbima su uvijek za sve drugi krivi a oni su uvijek jadne zrtve. Kako bi svijet bio lijepši bez tih genocidaški gadova!!!
BITI IZA RESETAKA!
DOCI CE KOD SENE NA SUD NA RUKAMA!
Sto nemaš tu moć da ga malo u tvom Kombiju provozaš
Protiv tebe je tuzba spremna..nisi u poziviji bilo kome pametovsti .valja u ćuzu..fodik te pušta niz vodu
Onda će Strazbur da mu naredi da vam da da mu *****te pasije izdrkotine al će prvo vas natjerati da operete dobro dezinfekcijskim sredstvom vaše pogane njuške
Ima soba u Vojkovicima i za tebe
STVARNO SI DEBEL**** MAJMU ORANGUTAN. USKORONA SUD U ONOM KOMBIJU IZ VASE AGRESIJE...
Kako nazvati dio teritorije čiji je vojni, policijski i politički vrh osudjen za ratne zločine uključujući i zločin genocida?