Neidentifikovani muškarac počinio vandalizam: Razbijen portal Demokratske fronte u Sarajevu

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

GRGA

TO SU DEFOVCI SAMI URADILI DAOPTUŽE HRVATE

DF - Bade mantil stranka

Kakav je ovo vokabular: “strkljavi idiot”? Treba li istom mjerom odgovarati za ovakav vandalski čin? Neka službeni organi izvrše uvidaj i poduzmu mjere iz svoje nadležnosti ! Izvjesni Kapo zaista je slika i prilika ove stranke, pa mu je i izjava takva! Tko je sve zalutao po ovim strankama, koji će ne daj Boze, sutra, zastupati građane u zakonodavnoj i izvrsnoj vlasti, jasno je iz ovog priopćenja! Pa stvarno nam nema pomoći!

DeFektni

Jalijaška priča, iz ove sirovine zvane Kapo

123

Bandu što prije pronači i smjestiti iza rešetaka

Koel

Svaka mu cast ko god je

Haha

Opet napad na džamiju?! Dokle više?

Ima neka tajna veza!

A znameniti Mirza Ramic iz DF komplimentira Sivrinom sindikatu “kako nam bas treba tako dobar sindikat”????😂😅😔🤭 Ostaje nejasno da li su ovi ambiciozni Ramici dobre saljivdzije, humoristi, ili je stvarno ovakav sindikat po njihovoj mjeri i ocigledno im odgovara?? Vrlo je indikativno da jedan novoizabrani vijećnik Općine Novo Sarajevo, s minornim brojem osvojenih glasova (70), svoj prvi javni vijećnički istup započinje hvalospjevom o debelo plaćenom Sivrinom sindikatu? Valjda je to taj DF slogan “Energija promjene” na djelu, za doživotnog predsjednika sindikata😆🤣😂

Neka daje!

Da li se oglasila kostimirana zastupnica DF stranke Hašimbegović ovim povodom? Zanimljive ce biti njene opservacije o ovom vandalskom činu, jer prema njenom kazivanju, nju nije biralo 80 glasača da bude nijema i gluva na sve nepravilnosti koje se desavaju u našem društvu ! Ona nije ušla u politiku, kako ističe, da bi nešto uzela, već je ušla u politiku da bi nešto dala!

Hana

>>Kakav je ovo vokabular: “strkljavi idiot”? Treba li istom mjerom odgovarati za ovakav vandalski čin? Neka službeni organi izvrše uvidaj i poduzmu mjere iz svoje nadležnosti ! Izvjesni Kapo zaista je slika i prilika ove stranke, pa mu je i izjava takva! Tko je sve zalutao po ovim strankama, koji će ne daj Boze, sutra, zastupati građane u zakonodavnoj i izvrsnoj vlasti, jasno je iz ovog priopćenja! Pa stvarno nam nema pomoći! ka DF - Bade mantil stranka<< Nije on zalutao. To je Sabinin brat.

Buhahhaha

Opet napad na džamiju?! Dokle više? ka Haha Pulja Bulja sere po pokojnom papi jer nije bio pravi hrvat koljač kao Fra Sotona-Miroslav Filipović?

Istina

Bolje da si šutio i opravio taj penđer od te tvoje privatneprćije, tj. KANCELARIJE DF NOVO SARAJEVO

/ Najnovije