Naser Orić posjetio Ramu Isaka: "Njegova podrška znači mi mnogo"

/ Komentari (16)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ne pijem dok Paja vozi!

***

***

***

Ramo

Njegova drška mi puno znaći.

Nadam se

da našeg Ramu ne udara prevelika sujeta, pa da će prihvatiti korisne savjete kakve Naser može dati.

III

BH je puna kalenata ovu dvojicu predlažem za nobelovu nagradu.

Da kako

da našeg Ramu ne udara prevelika sujeta, pa da će prihvatiti korisne savjete kakve Naser može dati. ka Nadam se Otići 🚁 kad zagusti

Ok ...

... sad je jasno, kod mene si zavrsio, a kako vidim i drugi ce tim putem ...

Dr. Eutanazije

*** ka Gazi Naser<< Vaša standardna opančarsko guslarska mitomanija i mantra ! Nije on pobjegao kako uporno lažete nego tri mjeseca prije nego ste počinili cid geno u Srebrenici je dobio naređenje tj prekomandu u Zenicu što je kao pravi vojnik i poslušao naredbu ! Možete samo da guslate i mantrate, Naser Orić je bio zvanično za vrijeme SFRJ najbolji specijalac u Specijalnoj jedinici milicije RSUP-a SR Srbije, od toliko "srbendi Obilića" Naser bio najbolji u svemu. Pitaj tadašnje ljude koji su bili funkcioneri u RSUP-u SR Srbije ako se ne vjeruješ ! A u Srebrenicu niste mogli ni primirasati dok je on komandovao odbranom, zato su ga izdajnici i prekomandovali da bi se vojska doslovno raspala u Srebrenici bez njega ! Da je on bio kojim slučajem u julu 1995 u Srebrenici, sada biste svi vi koji ste napadali na nju gledali travu i tratinčice odozdo !A ako je počinio neki zločin ja sam prvi za to da odgovara za njega kao i svako drugi ko je počinio ratni zločin. Zločin je zločin bez obzira ko ga je učinio. A ima Bog koji će nam suditi svima za naše grijehe na Sudnjem danu.

Komšija

Naser, Aljin razbijači 😁

IVA

ZAR JE RAMO JOS U BIH???????? NIJE POBJEGAO OD ZATVORA:):):):) GDJE SU BAKLAVE I SERBETA SILEDJIJO KRIMINALNA RUZNA CELAVA????

Isti

Nema razlike, jadna je ova zemlja sa takvima

Daleko im kuća bila

Štobisereklo

Haha

Veže ih ljubav prema avijaciji. Onoj helikopterskoj.,

Demokratska fronta

Za ovu BUDALETINU Isaka i sinove znamo da su dno dna, podtsku imaju od kriminalnig miljea i cigana al u sta se ovaj pretvori od onakvog ljudine.. Dokaz da ipak zivi visoko kad ima podrsku o dobija pare.. Fujjjj

***

***

***

***

/ Najnovije