Narod i Pravda: "Čuđenje SDA odlukom CIK-a je licemjerno"
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ste vi trebali da ispravljate sve ono što su oni Us.. i. Za sta ste izglasani? Ništa bolji niste od njih. Zamislite da vas ostavi neko 30 godina na vlasti kao i njih sta bi nam se desilo. Zato najpametnije sto možete da uradite je da šutite
***
***
Jbt pa ovi ne vade iz usta SDA, na sve reaguju odmah a dodik i covic drzavu razvaljuju al ne to je njima nebitno nema reakcija. Bolesnici kos koji mjesec i vozdrica vam je
***
Ko tebe konjskovic ,presudzeni lazov,čovjek koji je ponikao u SDA hahaha!! Dzesi lopove kiflice!!
Šta je s diplomom Sebije Izetbegović, šta je sa Osmicom, šta je sa Fadilom, kaže Marfi Bakir pristao na podjelu ha ha ha eee DILERUUU prošla ti šuplja jednom i nikad višee spremaj kofere idu Vojkovići laganoo sledeće godine abd pa pa
Ma neka se ovaj lik bavi SDA -om, koja ga je rodila, a Prijedor danas može da čeka; mozda je i njegova kadrovicka i aparatčik Hota, prezauzeta oko kadrovskih pakovanja, jer je to vitalni nacionalni interes,važniji od Dana bijelih traka? A školarci neka cekaju da im Hota kaže šta je njihov najbolji interes!
Sda ima najvecu gresku sto je tebe proizvela kao najvece nedzase,jos *****s dodikovu lulu. Veceg neprijatelja Bih od tebe i niksica nije imala
Ima tu istine poprilično
Tvoje drugo ime Dino. Još nisi naučio da je bolje ništa ne reći nego lupati gluposti. Obzirom da si loš učenik i dalje se baviš lupetanje da ispadnem da su u sve upućen. U biti svaki dan se provaljuješ.