Ministar Hurtić: Nova diskriminacija povratnika u RS, ZDK uskratio pomoć penzionerima
/ Komentari (9)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
JAVLJA SE DODIKOVA PUDLICA I KRIMINALAC DISKRIMINACIJA JE MEDJEDE SVIH BOSNJAKA U RS ALI SE TINE OGLASAVAS ALI DAJES NOVAC SVOJOJ FAMILIJI U GRAPSKO 😡😡😡😡😡😡
NIJE UOPŠTE RELEVANTAN. SIGURNO SE SA SRBIMA NIJE MOGAO DOGOVORITI OKO PROCENATA, PA IH PROZIVA
Nema nikakve diskriminacije. Nisu to sredstva PIO-a nego kantona ZDK cija vlada pomaze svom stanovnistvu koje živi i placa poreze u njemu i koje je u stanju potrebe. Ja sam penziju ostvario iz 4 kantona i dijelom iz RSa i prava mogu ostvarivati samo u onom u kojem živim. Veca je diskriminacija što svi penzioneri ne dobivaju pomoc. Ovo što rade pojedine općine poput Tuzle, Novog Sarajeva a sada i kantona ZDO je čisti populizam vlasti i pravljenje razdora među penzionerima a i drugim stanovnicima. Nisu oni vlada FBIH da bi preuzimali njihove nadležnosti i obaveze.
gloavurdi lažnog doktora, a pravog lopova.
Hartić se toliko nakrao penzionerskih para da ima obraz sam bi im isplatio. Ali nema ...
Afrikaneri nemate sta traziti u Srpakim zemljama
***
gloavurdi lažnog doktora, a pravog lopova. ka krmeća njuškica na SELJACINA IZ GORNJE GRAPSKE NEMA NI 8 RAZERDA😂🤣🫢
Cvike ga razotkrivaju da je primitivan i gej