Ministar Helez se javio iz Turske: U BiH stižu najsavremenija oklopna vozila i bespilotne letjelice

/ Komentari (15)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Pitanje

Doticni gospodin je osudjen zbog davanja laznog iskaza, ukratko; lagao na Sudu. U kontekstu svakodnevnih izjava, najava i sl, koje daje u medijima, citira ga radiosa najcesce, postavlka se jednostavno pitanje da li on laze cim nesto kaze?

nadimak

samo naoruzanje nam treba, a braniti cemo se sami

***

***

Srpkinja

***

nadimak

Spremate se za rat??? Ne zbarerzzgivarati!!! Samo vam je rat i oružje u glavi. Ratuj te sami sa sobom. To je karakteristika vas. Koja budaletine vi ste stvarno jadi. ka Srpkinja ratuj te ratuj te, vidi se da svo slobodno vrijeme ulazes u radiosarajevo komentare svaka cast

Kaak

Samo ih raporediti u kasarne u FBiH i to u kantone gdje su Bosnjaci vecina.

rajvoSa

Bravo, jedino to pojedini poštuju!

Ja mu "VJERUJEM"! 🙃🙃🙃

Ne treba nama to Zukaneee, pa i sam ri rekao da imamo najbolju vojnu industriju na balkanu i sire, valjda mi njima treba da prodajemo, mi smo sila, dokaz je Dodik.

Heljp nato, heljp

samo naoruzanje nam treba, a braniti cemo se sami ka nadimak Heljp nato, heljp table su nas spasile prosli rat samo to nam treba, HELJP NATO HELJP...🤣🤣🤣

Nema sanse

Samo ih raporediti u kasarne u FBiH i to u kantone gdje su Bosnjaci vecina. ka Kaak To nije moguce pola mora ici u RS pola kod nas, takav je zakon i ustav.

MLADIC

ratuj te ratuj te, vidi se da svo slobodno vrijeme ulazes u radiosarajevo komentare svaka cast ka nadimak Pa psihijatar povremeno udje da provjeri sta rade pacijenti, tako i mi na radio mahala...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Demob borac

Bilo bi vam bolje da povečate borcima borački dodatak.

...

Bilo bi vam bolje da povečate borcima borački dodatak. ka Demob borac E sto ti trojka poveca, samo ce te ponovo u rov gurnuti niko te ni pitati nece, a oni ce da zgrcu milijarde.

ODLIČNO, BRAVO ZUKANE!

Sad to lijepo sve podijeli sa tri i po 1/3 pošalji srbima i hrvatima, ZAŠTITNIČE BOSNE ZBRATIMLJENIH KONSTITUTIVNIH NARODA. inače će se smatrati da se neootomanska turska miješa u unutarnje stvari 1000godišnje bosne, samo naoružava poturad i sprema ih za genocidno, islamističko divljanje i genocid nad hrišćanima.

Amoniman

A odlazi ono malo pameti sto je jos ostalo…

/ Najnovije