Milioni na računu Fonda, a osobe s invaliditetom i dalje teško dolaze do posla
/ Komentari (4)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Od invalida i bolesnih bolnica neurologija Koševo krade skupe lijekove Okrevus
Evo ja pokušavam već duže vrijeme pronaći posao u posavini kao invalid 70% ovo je uzas imamo i mi pravo da živimo i budemo korisni.da i naša svakodnevica bude uspješnija a i mi samo stim zadovoljni. Žalosno je sto nema tko da nam pomogne pri zapošljavanju u posavini.lijep pozdrav
E evo ovako..transplantirao sam bubreg 2008 godine,i uz transplantaciju bubrega imao jos 6 operativnih zahvata,i predplucni infarkta 2010 godine,obrazovana sam osoba.Do sada po evidenciji koju licno vodim sam popio cca 650.000 tableta da moj organizam ne bi odbacio taj transplantirani bubreg.Vodim se kao osoba sa invaliditetom 100 % tjelesno ostecenje od 2007 god l kategorija.Ove godine sam aplicirao u Fondu za dodjelu sredstava za prekvalifikaciju (njemacki jezik) u iznosu od 1750 KM i Fond me odbio,jer nisam dostavio diplomu od srednje škole, u nastavku sam odmah dostavio diplomu kao prigovor,ali su se oglusili na moj zahtjev jer procedura je procedura.A u toj ustanovi rade sve potpuno zdrave osobe i uzimaju radna mjesta nama ,osobama koje isti taj posao mozemo raditi..Ali sta je tu je..Ipak je ovo Adnan Delic i njegov direktor Ahmet Baljic lijepo posložili i po Zakonu sto bi Adnan rekao uradili..!!
Fond za taldẓ̌ije