MC Srebrenica nastavlja s radom uz pojačane mjere sigurnosti: Zaposlenici se vraćaju na posao

/ Komentari (5)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Republikanac

Propao pokušaj da se šta isadakiše na priči kako vas Srbi diraju, pa haj sad nazad na posao.

***

***

***

***

Acab

Propao pokušaj da se šta isadakiše na priči kako vas Srbi diraju, pa haj sad nazad na posao. ka Republikanac Srbi samo na zene I djecu I starije mogu tu su jaki

Republikanac

Srbi samo na zene I djecu I starije mogu tu su jaki ka Acab Ko ubi 31270 boraca harmije? Kad napišeš to gore isto ti je kao da se popišaš na njihovu hrabrost i žrtvu. Zamisli pogineš kao junak u žestokom boju i 30 godina kasnije neki balavac priča kako su te kao nejač ubile nekakve kukavice i plačipičhke?

/ Najnovije