Lidija Bradara poručila: Ispunila sam obaveze u vezi formiranja Vlade FBiH, neka Lendo ispuni svoje

13
FENA
Lidija Bradara poručila: Ispunila sam obaveze u vezi formiranja Vlade FBiH, neka Lendo ispuni svoje
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Lidija Bradara

Predsjednica Federacije Bosne i Hercegovine Lidija Bradara izjavila je da neće prisustvovati današnjem sastanku koji je sazvao potpredsjednik FBiH Refik Lendo.

Istakla je da je ona ispunila obaveze u vezi formiranja Vlade FBiH te da još jednom poziva i potpredsjednika Lendu da i on ispuni svoju ustavnu obavezu.

Lendo je pozvao na sastanak Bakira Izetbegovića, Dragana Čovića, Nermina Nikšića te predsjednicu FBiH Lidiju Bradaru i potpredsjednika Igora Stojanovića, povodom činjenice da je 6. aprila istekao Ustavom FBiH predviđeni rok za izbor novog saziva Vlade FBiH.

Ovo su neradni dani za Novu godinu

Ovo su neradni dani za Novu godinu

Sastanku se odazvao samo predsjednik SDA Bakir Izetbegović.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (13)

/ Povezano

/ Najnovije