Lendo: Nezadovoljni prijevoznici blokiraju građane i privredu – blokirajte nesposobnu vlast!
/ Komentari (9)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Tužilaštvo Brčko distrikta podiglo je optužnicu protiv 72-godišnje Z. Đ. i njenog 38-godišnjeg sina A. Đ., inače vlasnika kuće u kojoj je koncem februara pronađeno 31 dijete bez roditeljskog nadzora. Prema navodima tužilaštva, sin vlasnice se tereti i za bludne radnje te dječiju pornografiju, iskorištavanje djeteta radi pornografije i bludne radnje nad djetetom mlađim od 15 godina! Niko? Nista?
Javio se pijun bakirov, inače jedan od organizatora "protesta" da koji kaže. Providni ste totalno. Ova vlast možda nije najbolja alo za vas je pojam časti i morala. Sjeme vam se zatrlo, izdajničko.
Ko to tamo priĉa? 🤣
je najbolje rjesenje za sve - vozaci ce voziti samo u BiH, i ici kuci na vrijeme, privrednici manje placati brzi prevoz, ekonomija ce se popraviti, zeljeznice BiH ponovo procvjetati, a gradjani dobiti kvalitetnu i ugodnu povezanost sa Evropom, plus ceste rasterecenije i sigurnije
Blokirali smo vas već
Ja se pitam što su sva sporna pitanja dočekala ovaj saziv viječa ministara? Zašto u prošlom sazivu niste donijeli zakone da uđemo u EU. Zašto niste donijeli zakone koje traže prevoznici? Imali ste isti problem kao i ovi sada i ništa niste rješili i sad bi samo kritikovali. Navedite zakone koje ste donijeli u prošlom sazivu VMinistara i sve će vam se samo kazati. Toliko o sposobnosti.
Pa Lendo i ti si jedan od tih nesposobnih
Jarano haj više sjaši i bavi se starošću!
***